reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

ja trochę czytałam na forum eksperckim to było, że po 10 miesiącu i że nie trzeba już ekspozycji, ale żeby też nie jakoś drastycznie wprowadzać tylko stopniowo

zgodzę się, my wpowadzamy stopniowo, troszkę bułki, kawałeczek skórki chlebka, albo jeden biszkopt dziennie. A po 10mcu mam zamiar wprowadzić już kaszkę mannę i inne .

my chodzimy na kontrolę co 6 tyg - tak zaleciła nam lekarka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja zaczęłam dawać gluten już pod koniec 6mca żadnej wysypki nie było więc mały już czasem je kasze mannę,jakiś biszkopt,skórki chlebka nawet ostatnio pączusia zajadał i nic mu nie było.mnie się wydaję że to zależy od dziecka..
 
baśka, a u was jakaś alergia była ? bo my to "opóźnione" z tym glutenem przez naszych małych alergików.
 
Wiecie co?Tak między nami mówiąc,to mi w sumie aż tak się nie śpieszy do tego glutenu,bo wiem,co będzie- wszyscy nagle będą chcieli ją ciastem,bułami, biszkopcikami i innymi ciastkami "futrować",a ona i tak nieźle wygląda...tylko co do obiadków,to chętnie dałabym już np. makaronik czy jakąś inną kaszę,a nie wiecznie ten ryż i jaglana;-)...
 
HAPPYBETTI innych to można jeszcze pozostawić w nieświadomości i mówić, że nie je jeszcze takich rzeczy ;-), ale u mnie to mąż taki mądry na pewno będzie...:baffled:
a tak przy okazji, bo mówisz, że ona tak dobrze wygląda - na którym jest centylu z wagą i wzrostem?
 
W okolicach 50-go.Nie jest jakas strasznie gruba,no,ale do chudzinek tez nie należy.Miesiąc temu miała 8840,mysle,że teraz będzie ponad 9000.Co do trzymania innych w nieświadomości,to u nas identycznie- ba- mój M. to pierwszy by do niej z ciastkami leciał,pamietam ,jaki był zawiedziony,że dziecko czekolady jeść nie może...
 
reklama
Do góry