reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

reklama
To wiecie juz jak to z tym glutenem jest?Czy po 10 mcu,czy po roczku?I czy robi sie tę ekspozycję ,czy już nie trzeba?My chyba za tydzień do doktorka się przejdziemy,coby się upewnić,no i zważyc kluske przy okazji:).
 
ja trochę czytałam na forum eksperckim to było, że po 10 miesiącu i że nie trzeba już ekspozycji, ale żeby też nie jakoś drastycznie wprowadzać tylko stopniowo
 
Tak własnie coś kojarzyłam,ale pewna nie byłam,dzięki:):***.Ale do doktorka i tak pójdziemy,choćby po to,żeby sie zważyć:).Jak ostatnio nie byłam 2 miesiące,to b. zdziwiony,że nie przyszłyśmy;).Więc wygląda na to,że trzeba się pokazywac co miesiąc:).
 
HAPPYBETTI Ty lepiej podpytaj lekarza co uważa na ten temat :-)
my byliśmy ostatnio na szczepieniu chyba w maju i nie zapowiada się na wizytę przed szczepieniem kolejnym
 
Moja co prawda jutro kończy dziesiątkę ale już jej chlebek zapodałam! Moja Pani dr. mówiła że po 10 miesiącu mamy zacząć podawać już wszystko. Oczywiście ja wprowadzam to delikatnie, nie od razu wszystko z glutenem. Na razie parę dni je chlebek na śniadanko i nic jej nie jest. Mam nadzieję, że tak już zostanie! :tak: happy no widzisz co lekarz to inny! Moja znowu mówi, że nie ma powodu do przychodzenia skoro dziecko jest zdrowe, dobrze się rozwija! Bo ja kiedyś latałam ją ważyć, gdyż mało przybierała :zawstydzona/y: a doktorka mi wciąż mówiła, że mam się cieszyć, że jest drobna i zdrowa! Nie wszystkie dzieci muszą być duże, kruszynki też są potrzebne :-D
 
Podpytam,podpytam:)- i informacjami ,oczywiście,się podzielę:).
Ja tez myślałam,że nie ma potrzeby przychodzic tak czesto,ale widocznie nasz doktorek lubi "trzymac rękę na pulsie";)
 
reklama
happy, ja ostatnio pisałam na alergiach o glutenie. Nasz pediatra powiedział, żeby po 10 m-ca dawać np. troche bułki do podziamgania i obserwować. Dokładnie tak jak dziewczyny robią :tak: My kończymy dopiero 9 miesiecy więc jeszcze się wstrzymam.
A co do przychodzenia to nam też nic nie mówił, tylko jakby coś niepokoiło. A ja i tak co 1,5 m-ca chodze bo albo ważenie albo jakaś recepta potrzebna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry