reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

reklama
Roxi tak Błażejek jest na nutramigenie niestety:((
jakoś mi to umkneło,ale może dlatego że się na wątku o alergiach nie ujawniałaś ;) a Błażejek od początku na nutramigenie czy musieliscie zmieniac w trakcie ? My przeszliśmy jak kończyłam karmić piersią czyli jakoś od maja, ale Patryk ma zaparcia po nim (przynajmniej tak mi się wydaje) i chciałabym spróbować z bebilonem pepti ale lekarze mi odradzają :/

elwirka,
o wy przechodziliście z nutramigenu na pepti, lekarz wam tak zalecił ?

sorki za zaśmiecanie wątku, jak coś to może odpiszcie na alergiach :)
 
no ja bez butli to sobie nie wyobrażam funkcjonowania

Ja to samo, tym bardziej że wiele rzeczy jej nie podaję zwłaszcza jogurtów, bułek itp. ze względu na tą wysypkę.
Jak jej to zejdzie to będę po kolei wprowadzać od nowa, żółtko, potem gluten, potem jogurty i zobaczymy.
No chyba, że to rzeczywiście mleko :-(
 
kania trzymam kciuki żeby to jednak nie była alergia na mleko :tak:

ja bym bardzo chciała żeby butla jeszcze długo u nas było, bo i po co sie spieszyć ;-) poza tym przyznaje że mi z rana o wiele łatwiej jest wsypać proszek, zalać wodą i mam gotowe śniadanko dla młodej :-p

u nas dzisiaj na drugie śniadanko :jajko+pomidorek+jogurcik+pół kromeczki z masełkiem = pycha :-)

może kogoś zainspiruje ;-)
 
reklama
no Alicja smaczne II sniadanko
u nas butla 3 razy dziennie, czasem dodatkowo jedna nocna 120ml. Jak narazie obiad jednodaniowy , żółtko całe co 2 dzień,no i owoce. Od paru dni daję jej do podziamlania kawałek pszennej bułeczki, zaczynam pomalutku wprowadzać gluten. Narazie jest ok.;-)
 
Do góry