reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych pociech

Alka, super malowidło. Fajnie miec kogoś tak utalentowanego.

Mami, śliczne łóżeczko, takie słodziutkie. A to taką masz narzutkę szydełkowa na pościeli?

donia, nie martw się, ja też jeszcze nie mam łóżeczka. Dopiero w zeszłym tygodniu wszystko zamawialam więc pewnie w tym tygodniu dojdzie.

fazerkamm, ja nie będę jeszcze zakładać pościeli. Wszystko sobie popiorę i poprasuję i schowam bo szkoda żeby się kurzyło. Jak przyjedziemy ze szpitala to założę prześcieradełko i ochraniacz bo to żadna filozofia, a dziecko mogę na chwile położyć na moim łózko i nic mu nie będzie.
 
reklama
Alka obrazek śliczny:tak:tak samo jak łóżeczko Mami:tak:
Ja jeszcze jestem w trakcie prania ciuszków i pościeli, ale zakładać będę może w okolicach świąt albo też zostawie to M. żeby miał co robić jak mnie nie będzie;-)
Jutro jedziemy do ikei bo chce kupić jeszcze jakąś lampkę na ściane ale niewiem którą czy tą gwiazdkę czy księzyc czy może "coś" zielone niewiem czy to jakaś biedronka czy cóś;-)Chcę to zamontować nad przewijakiem, a osobno przy łóżku będę miała taką lampkę którą będę miała pod ręką.
 
A my u Szymka mamy taką lampkę (też z IKEA) - sprawdza się świetnie
A jak się znudzi, to można zmienić obrazek, ale nam się nie znudziła

Alka super!

Ja się podłamałam, bo moje chłopaki wczoraj złożyły łóżeczko w naszej sypialni - już nie ma miejsca na nic!
 
Ostatnia edycja:
Mami- lozeczko wyglada slicznie :-) Takie Dziewczece- super :-)
Alka- swietny obrazek :-) Tez bym taki chciala (ale nie ma kto namalowac), ale u nas beda naklejki :-)

I tez sie zastanawiam, kiedy poscielac lozeczko :-) W tym tygodniu chce juz je zlozyc, zrobic naklejki i lampke. Poscielke mam juz wyprana, zalozona na koldre, ale w torbie. Wiec trzeba tylko rozlozyc :-) Mysle, ze zrobie to kolo Nowego Roku :-)
 
Ostatnia edycja:
Alka, ślicznie namalowane. Franek będzie miał się w co wpatrywać :)
Mami, łóżeczko przesłodkie. Już niedługo i Emi będzie sobie w nim słodko spać :)

W pokoju Poli sajgon - zaczęłam pakować torbę i całą komodę i łóżeczko pokrywają rzeczy przygotowane do spakowania. Muszę to już dzisiaj ogarnąć, bo nie mogę patrzeć na ten bałagan :)
 
Melisa mi to malowała plastyczka - wpisałam w neta malowanie na ścianie, zadzwoniłam, umówiłam się i jest - bardziej mi się podoba niż naklejki, bo kolory są bardziej nasycone
 
reklama
Do góry