reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych pociech

Donia, ja robię dokładnie jak Ty. Jak coś to Nasi Panowie się zajmą posłaniem dla maleństwa:). Ja się trzymam terminu 28.01, wiec czasu troszkę mamy, prawda:)??

Ja też tak samo.
Oj jak bym chciała dociagnąć tej daty-prosze, proszę ,proszę:-D.

Mi te ochraniacze z IKEA kompletnie nie odpowiadają, na fotach takie ładniutkie, ale poza urodą wg mnie nie mają nic więcej, nawet cena do nich nie pasuje;-). W ogóle nie spełnią swojej funkcji po miesiącu czy dwóch, już się obsuwają, a jak maluszek zacznie się kręcić to będą zwinięte w rulon na samym dole. Miałam takie cieniutkie z Jakubem i myslałam że mnie coś trafi:no:. Wypadały smoczki z łóżeczka, mały sie obijał i deptał po nich nóżkami. Więc jednak zainwestuję w te grubsze może glucka albo podobne.
 
reklama
Alka - pięknyyyy ten obrazek, napatrzeć się nie mogę :-)
Oj j oj Franko będzie miał wszystko a nawet i więcej coś czuję, super! My też zaszaleliśmy a co! w końcu tak długo oczekiwany skarb to i musi mieć wszystko :-)
 
a oto co nam udało się zrobić...(jeszcze będą poprawki, i dojdą ozdoby)
Kwiatuszek kupił tata K :-) - pierwszy kwiatek dla naszej malutkiej.
Musimy się pozbyć tej ławy i foteli bo mi nie pasują i już nawet wiem kto by się ucieszył z takiego prezentu :-)
DSC03639.jpgDSC03628.jpgDSC03626.jpg
 
Malisa - w tym pokoju śpimy i z racji tego malutka będzie z nami, a za pół roku przeprowadzamy się do własnego mieszkania i będzie miała własny pokoik. Teraz też jeden pokój stoi pusty ale jakoś nie wyobrażam sobie aby mała spała sama, wole ją mieć na oku, pewnie i tak będę się ciągle na nią gapić :-)
 
Malisa - w tym pokoju śpimy i z racji tego malutka będzie z nami, a za pół roku przeprowadzamy się do własnego mieszkania i będzie miała własny pokoik. Teraz też jeden pokój stoi pusty ale jakoś nie wyobrażam sobie aby mała spała sama, wole ją mieć na oku, pewnie i tak będę się ciągle na nią gapić :-)


Przyznaje, ze sliczny pokoik :-) Ma w sobie taki urok :-)
 
reklama
Do góry