reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

reklama
efka, Pycha, Madzia79 i Madzia 33 - ogromne gratulacje! :) I całuski dla maleństw :-* :-* :-* :)
Listpadówkom dzieci sypią się jak z rękawa ;D
Jak tak dalej pójdzie to do 20-go wszystkie się rozdwoimy :D
Ja juz chcę !
 
Serdeczne gratulacje dla Wszyskich Mamuś:) Przepraszam że tak żadko piszę ale patryk jest strasznym ssakiem i 24 godz na dobę wisi mi na cycy.
 
efka, Pycha, Madzia79 i Madzia 33, serdeczne gratulacje!
Najcudowniejszych chwil z maleństwami!
isabella5fa.jpg
 
DZIĘKI DZIEWCZYNY!!! NIEDŁUGO WYŚLĘ NA FORUM ZDJĘCIE MOJEJ NIUNI. CIESZĘ SIĘ, ŻE JUŻJEST ZE MNĄ, A KOLEŻANKOM LISTOPADÓWKOM ŻYCZĘ POMYŚLNEGO ROZWIĄZANIA.
P.S. PO PORODZE SPADŁO MI ODRAZU 10 KG :) CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE, TYLKO TROSZKĘ SZEW PO CESARCE BOLI/
POZDRAWIAM. BUZIAKI
 
Beata 1 już urodziła.Jest wspaniały chłopak.Poród był bardzo ciężki.Data 12.11.05..Waga 3560. Dł.56 cm. 10 punków .Teraz Beata odpoczywa w szpitalu.Reszta jutro.Zdjęcia itp.Pa PA Pozdrowienia dla wszystkich matek.Byłem przy porodzie.Coś wspaniałego! Pa
 
reklama
Cześć dziewczyny, gratuluje wszystkim, nie jestem na czasie co prawda, ale pewnie część już urodziła....:) no i ja też ;D 11 listopada, 12 dni przed terminem, to sobie maluch wymyslił, i to jeszcze w święto narodowe ;) 53 cm, 3120g, ma na imię Aleksander i jesteśmy najszczęśliwsi na świecie!!!!!!!! od wczoraj w domku ;) pozdrawiam serdecznie, może wpadnę za jakiś czas, jak będzie chwilka... ;)
buziaczki dla wszystkich wyczekujących!!!!! ;)
 
Do góry