reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest lub nie ma? Rozterki nad drugą krechą.

reklama
Mogę zapytać jaki był twoj wynik hcg?
Niestety nie wiem. Lekarka zadzwoniła tylko do mnie by powiedzieć, że wyjątkowo niski wynik jak na 4tydzien, ale że ewidentnie wskazuje na ciążę i mam się nie martwić bo dalej mieszczę się w normach. Byłam trochę zbyt podekscytowana by pytać o szczegóły, a kartę z wynikami dostanę dopiero przy najbliższej wizycie tj. pod koniec września. 🤔
 
Trzymam kciuki, by nie była to bichemiczna!!
Mam nadzieję. Niestety w kraju w którym mieszkam(Norwegia), sprawami ciąży zajmują się lekarze rodzinni i generalnie początek ciąży jest zwykle przez nich ignorowany. Tutaj nie walczy się o to by utrzymać ciążę, tu wyznaje się zasadę że jak kobieta jej nie utrzymała to widać tak miało być. Także co będzie to będzie, jestem dobrej myśli.
 
Mam nadzieję. Niestety w kraju w którym mieszkam(Norwegia), sprawami ciąży zajmują się lekarze rodzinni i generalnie początek ciąży jest zwykle przez nich ignorowany. Tutaj nie walczy się o to by utrzymać ciążę, tu wyznaje się zasadę że jak kobieta jej nie utrzymała to widać tak miało być. Także co będzie to będzie, jestem dobrej myśli.
Pod koniec września to ten wynik nie będzie Ci już potrzebny 🙈. Bez sensu zupełnie, bo nie jesteś nawet w stanie sobie nawet przyrostu bety sprawdzić, który w tej sytuacji (niskiego pierwszego wyniku), mógłby wiele wyjaśnić...
Trzymam kciuki, aby zarodek ładnie się 'wgryzał' i beta poszybowała ❤.
 
Pod koniec września to ten wynik nie będzie Ci już potrzebny 🙈. Bez sensu zupełnie, bo nie jesteś nawet w stanie sobie nawet przyrostu bety sprawdzić, który w tej sytuacji (niskiego pierwszego wyniku), mógłby wiele wyjaśnić...
Trzymam kciuki, aby zarodek ładnie się 'wgryzał' i beta poszybowała ❤.
Postaram się sprawdzić za tydzień bo będę w Polsce. Wystarczy zgłosić się na badanie krwi i poprosić o betę czy wizyta u ginekologa i wtedy beta, bo pojęcia nie mam jak to się w Polsce odbywa? 🤔
 
Postaram się sprawdzić za tydzień bo będę w Polsce. Wystarczy zgłosić się na badanie krwi i poprosić o betę czy wizyta u ginekologa i wtedy beta, bo pojęcia nie mam jak to się w Polsce odbywa? 🤔
Idziesz do obojętniw jakiego laboratorium i prosisz o pobranie krwi i sprawdzenie bety 🙂
 
reklama
reklama
Do góry