reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest lub nie ma? Rozterki nad drugą krechą.

Wszystko jest możliwe- owulacja mogla być 16dc, po niej są 24h na zapłodnienie, dalej sama wedrówka i zagnieżdzenie zarodka może być w przedziale od 5 do 12 dni, plus 48h od zagnieżdzenia, aby wydzielanie bety HCG było na poziomie wykrywalnym. Jak sama widzisz- te przedziały czasowe mają taką rozpiętość, że trudno jednoznacznie wnioskować.
Powtórz test, nsjlepiej innej firmy jutro rano lub, tak jak piszą Dziewczyny zrób betę. Jeżeli trudno Ci wytrzymać do jutra rana (jak ja to znam :D) to powtórz np. dziś wieczorem (wstrzymaj się przed tym nieco z piciem na 2h).
Z piciem to ja się wstrzymać mogę, gorzej ze wstrzymaniem z pójściem do łazienki. Bo sikam co 30min a wieczorem to juz w ogóle co 15min zanim uda mi się zasnąć 😂
 
reklama
Z piciem to ja się wstrzymać mogę, gorzej ze wstrzymaniem z pójściem do łazienki. Bo sikam co 30min a wieczorem to juz w ogóle co 15min zanim uda mi się zasnąć 😂

A nie masz jskiegoś stanu zapalnego cewki moczowej/pęcherza? Częste oddawanie moczu w ciązy i uczucie parcia na pęcherz się pojawia, ale raczej na późniejszych etapach...
 
A nie masz jskiegoś stanu zapalnego cewki moczowej/pęcherza? Częste oddawanie moczu w ciązy i uczucie parcia na pęcherz się pojawia, ale raczej na późniejszych etapach...
Raczej nie, bo to jest tylko parcie na pęcherz, żadnego pieczenia, swędzenia, zmiany koloru czy zapachu moczu itp. U mnie pojawia się zawsze tuż przed okresem(1-2dni), ale tym razem już mnie od paru dni męczy. Kiedyś lekarka stwierdziła że to normalne w okolicach okresu więc przywykłam.
 
Cykle zwykle mam między 28-31dni. Na podstawie obserwacji szyjki macicy i śluzu przypuszczam że owulacja nastąpiła mniej więcej 14-16 dnia cyklu. Potem śluz był już zdecydowanie niepłodny. Kreska się pojawiła nieco po 4min od rozpoczęcia robienia testu(więc niby w czasie). Też mi się wydaję że powinna być ciemniejsza, ale jak rozmawiałam z siostrą mówiła, że miala to samo i ciemna krecha wyszła dopiero tydzień po spodziewanym okresie. Sama już nie wiem.
Niektóre testy się dupnie wybarwiaja. Trafiałam na takie noby o tej samej czulosci. Tutaj tej samej Czulosci a zobacz.
Beta moze byc wyzsza niz to wskazuje test bo to ze pisze ta sama czułość nie znaczy ze tak jest. Powtorz inny test i ten sam tez jutro rano badz beta jeśli chcesz.

Ja zawsze robilam 2 rozne i Rozne wyniki byly 😆
 
Mój dziejszy test podobnie wygląda i sama się zastanawiam czy to ciąża, okres spóźnia się dzień. Przy córce robiłam test około tydzień po spodziewanej miesiączce i wynik też był słaby, ale nie aż tak.
 
Raczej nie, bo to jest tylko parcie na pęcherz, żadnego pieczenia, swędzenia, zmiany koloru czy zapachu moczu itp. U mnie pojawia się zawsze tuż przed okresem(1-2dni), ale tym razem już mnie od paru dni męczy. Kiedyś lekarka stwierdziła że to normalne w okolicach okresu więc przywykłam.
Nie musisz mieć typowych objawów żeby mieć zapalenie pęcherza. Ja przy takich objawach jak ty zrobiłam badanie moczu i wyszło dobrze. Dopiero jak zrobiłam posiew to okazało się, że mam lekkie zapalenie pęcherza, bezobjawowe (poza właśnie parcie na pęcherz) zaczęłam brać żuravit i piłam sok z żurawiny 100%. Tylko, że u mnie czeste sikanie zaczęło się w 8tc. Obecnie 14+6 i sikam często, ale normalnie 😛 lepiej zrobić badania bo to może być później niebezpieczne 😊
 
reklama
Do góry