reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaworzno i okolice

reklama
Cześć dziewczyny :-)
Następne spotkanie Klubu Mam odbędzie się 03,02,2011 ( czwartek ) o godz. 16.00, zainteresowane osoby proszę o kontakt na priv lub adres klubmamjaworzno@gmail.com. Wszystkie chętne osoby gorąco zapraszam :-)
Pomału się rozkręcamy dlatego pojawiła się Nasza strona, wszystkie chętne zapraszam na:
http://www.klubmam.jaworzno.pl/
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-)
W związku z panującymi wirusami rozłożyły nam się maluchy :-:)-:)-( i spotkanie przekładamy o tydzień, czyli odbędzie się 10 lutego od godz. 16,00, wszystkie chętne mamy z maluchami zapraszam do kontaktu :tak::tak::tak:.
 
witam
tami dzięki za link;-)
Z tej strony podwale się kłania;-)
Jestem mamą 1,5 rocznego Milana.
Witamy na świecie nowych, malusich mieszkańców Jaworzna i gratulacje dla ich mam:-)
 
Cześć Fresh :)
Może dołączysz do nas już na kolejnym spotkaniu 10 lutego?? Odezwij się proszę czy masz ochotę wpaść, jak tak to podam adres.
 
tami dzięki za zaproszenie ale musimy odpuscic:-( Milan zasmarkany chodzi ze spikami po kolana dodatkowo kaszle:-( juz nie wiem jak mam sobie z tym katarem jego poradzic

co tak cichutko dziewczynki???? trzeba ten watek troche rozkrecic
 
Hej :-)
U nas na szczęście na razie się uspokoiło, bo już nie wiadomo było co zrobić :szok::szok:. Fresh, a może Milan ma jakąś alergię próbowałaś coś podawać ?? U nas w lecie był straszny katar, a że ja jestem alergikiem to Błażej dostał Zyrtec w kropelkach i katar się kończył. Kurujcie się i mam nadzieję, że dotrzecie na kolejne spotkanie :-):-). Dziewczyny z Jaworzna odzywajcie się :tak::tak::tak::tak: im nas więcej tym weselej.
 
witajcie mamuśki , mam takie pytanko czy u nas w Jaworznie jest żłobek , jeśli tak to gdzie i czy coś wiecie wiecej na jego temat. Z góry dziękuje pozdrawiam
 
reklama
Dziękuje ci serdecznie :* Szukałam na necie i nie mogłam znaleźć ah ślepa chyba jestem :D Jesli tylko będzie jakieś spotkanko i jak nic nie wyskoczy to z miłą chęcią , bo jak do tej pory mały chorował ;/ widzę że w tym prywatnym żłobku liczą sobie cenowo ;/ a u nas taka sytuaja ze będe musiała iśc do pracy jak mały 6 miesięcy skończy .Problemy nie opuszczają człowieka ..Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry