reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie negatywne skutki szczepienia?

Pomyślę o innych pampersach, a moze polecacie jakies konkretne?
Tez staram sie przemywac wodą. A smaruje przy kazdej zmianie pampersa
Spróbuj tych naturalnych - bambusowych lub celulozowych, w przeciwieństwie do tych z plastikiem w składzie - przepuszczają powietrze. Bambo nature, Moltex czy Eco by Naty w dużych opakowaniach są „przyjazne” cenowo.
 
reklama
Spróbuj tych naturalnych - bambusowych lub celulozowych, w przeciwieństwie do tych z plastikiem w składzie - przepuszczają powietrze. Bambo nature, Moltex czy Eco by Naty w dużych opakowaniach są „przyjazne” cenowo.
Bardzo bardzo dziękuję!
A nie myślałaś o materiałowych wielorazowych. Oddychają i zatrzymują co trzeba.
Szczerze mowiac to nie.. I co z tym? W sensie pielucha jest brudna i co? Pytam serio... Od razu prac? Przeciez jak to zostawie to zrobi sie smrod. Czyli od razu prac każdą, osobno? A jak sie sprawdzi te rozeiazanie przy naszych biegunkach? Ciezko mi to sobie wyobrazić
 
Bardzo bardzo dziękuję!

Szczerze mowiac to nie.. I co z tym? W sensie pielucha jest brudna i co? Pytam serio... Od razu prac? Przeciez jak to zostawie to zrobi sie smrod. Czyli od razu prac każdą, osobno? A jak sie sprawdzi te rozeiazanie przy naszych biegunkach? Ciezko mi to sobie wyobrazić
Można stosować specjalne bibułki które zapobiegają brudzeniu pieluchy a przepuszczają mocz. Stosowałam pieluchy przy problemach jak uczulały zwykle czy latem w domu. Wieczorem nastawiałam pranie i po sprawie. Na ubrudzone, wiadomo bez nieczystości, miałam w łazience pojemnik. Zaprane wkładałam do pojemnika i później wystawiałam pranie w pralce z większą ich ilością.
 
Ostatnia edycja:
@Thalidomide sprawdziłam - serio drogie te pampersy 😳
Bambo nature wychodzą najtaniej z tego co pamietam (ok złotówki za 1 pampers). Wiesz, są droższe niż te z plastikiem w składzie, ale tez są naprawdę super przewiewne. Mój syn od urodzenia jedzie na Eco by Naty i przez ponad 14 miesięcy swojego życia i obfitych kup nigdy nie miał odparzenie pupy
 
Ostatnia edycja:
To chyba zależy od dziecka. U nas Bambiboo z rosmana nie sprawdziły się. Słabieńko chłonęły, a wysypki jak były, tak były. 🙄
Wielorazowe przeciekały bokami, no i zapach jednak mocno nieprzyjemny. Ja jak najwięcej wietrzyłam pupę, ale przy biegunce to nie przejdzie.
@DropKick , konsultowałaś się z pediatrą, co dać na tą biegunkę? Przecież taki maluszek nie może mieć aż tak długo biegunki.
 
To chyba zależy od dziecka. U nas Bambiboo z rosmana nie sprawdziły się. Słabieńko chłonęły, a wysypki jak były, tak były. 🙄
Wielorazowe przeciekały bokami, no i zapach jednak mocno nieprzyjemny. Ja jak najwięcej wietrzyłam pupę, ale przy biegunce to nie przejdzie.
@DropKick , konsultowałaś się z pediatrą, co dać na tą biegunkę? Przecież taki maluszek nie może mieć aż tak długo biegunki.
Pewnie ze tak. Polecił dokladnie to co stosowalam juz na własną rękę. Probiotyk i smecte...
 
reklama
Do góry