reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

reklama
A propos drugich imion ja nie mam i sobie chwale. Ale Kinga ma (Wiktoria) po mojej babci ( żyjącej zreszta) i ta mała tez dostanie, bo K tą Anne koniecznie chce gdzieś upchnac. .. A pierwsze u nas nadal Weronika... czyli jak u Doris...
 
Colly- od 1 marca 2015 prawie wszystko się da :) nie może być tylko uwłaczające, ośmieszające nie może być zdrobnieniem i max 2 imiona.

Akat - to by sprawę ułatwiło ;)
 
Oooo czyli takie z własnej inwencji twórczej też można? Ale kto to ocenia? Bo gdyby oceniała moja mama to Ariel by nie przeszedł. Zdecydowanie uwłaczające i ośmieszające. :D
 
Colly ocenia urzędnik a w razie wątpliwości naczelnik. Znajomi wypyślili imię którego nie ma powiedzieli że to ostatnia wola nieżyjącej babci i imię klepnięte bo spełniało kryteria.
 
Glupkowate jest to prawo że jakiś facet za biurkiem decyduje czy imię spełnia warunki czy nie. Świat jest miejscem tak multi kulti że każde imię powinno być dopuszczane no chyba ze jest jakims nietrzeźwym odchylem rodziców w stylu Superman bin Batman :D
 
reklama
Nell bardzo mi sie podoba :)

A ja mam dosyc pytan wszystkich dookola jakie imie wybralismy :/ jak mówię ze nie wybralismy to oburzenie i ktos swoje typy daje w sensie ja glosuje za guciem a ja za szymonem i jeszcze wciaganie w to moich dzieci powieddzie mamie ze chcecie wojtka :/
Jak mozna imienia nie miec jeszcze?
A no można my nie mamy i chyba nie będziemy miec do porodu a może i dłużej :/ bo nic nam nie podchodzi
 
Do góry