reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

A mi najbardziej podoba się Liwia, ale jak dla mnie za bardzo wyszukane te imiona, mimo że ładne. My na pewno dajemy jedno, tylko jakie???
 
reklama
Buba z listy najbardziej podoba mi się Mia. Moze dlatego ze teraz dziewczyny ogladaja bajke "Mia i ja" ;-) bardzo ladne imię. Moim typem dla dziewczynki byla Nina, ale jest chłopak ;-)

Ladyk moje dziewczyny drugie imie maja po babciach - Alina i Elżbieta. Synek bedzie mial po dziadku (moim tacie) - Marek
 
Teraz dopieri widzę że znów ucieło mi posta. Wrrrrr
To ja dokonczę poprzedniego bo edytować się nie da (coś nie tak mam z tym moim telefonem :baffled:

Dla naszej niuni myśleliśmy nad imieniem Alicja, Nadia lub Lenka....ale na dzień dzisiejszy jest zmiana i Bedzie Kaja
 
Buba wszytskie imiona są świetne, sama miałabym problem... a co na to Twoi chłopcy, Liwia ślicznie ale jednak na Oliwie czesto mowią Liwka, wiec moze nie, Mia noo nie znam wcale nikogo o tym imieniu, wiec fajnie, bo niepopularne, ale Nelka jest ekstra, choc juz jedna spotkalam hehe wiec wybor trudny

katjana no ładne wszytskie imiona, ale Kaja to takie niespotykane, bo reszta bardzo popularne
 
reklama
Buba wrzuć propozycje do kapelusza i niech Franio losuje ;)
Już raz losował jak miał 4 tygodnie, sam wybrał sobie imię bo rodzice nie mogli się zdecydować ;) 7 propozycji było na malutkich paseczkach napisaliśmy i w wachlarzyku podstawiliśmy pod nieskoorydowanie ruszające się rączki, strącił Franciszka i Kajetana i tak zostało. Wszystko na Video udokumentowane ;)

Chyba tym razem powtórka z rozrywki będzie ;) Lea jeszcze ładnie....ale ta Nell mnie kusi. Ja jestem Lena kiedyś to mało popularne imię było a teraz... Pierwsze czy drugie w rankingu....i nadal jak ktoś wola Lena to sie odwracam bo przyzwyczajona jestem że jedna byłam zawsze ;)
Buba wszytskie imiona są świetne, sama miałabym problem... a co na to Twoi chłopcy, Liwia ślicznie ale jednak na Oliwie czesto mowią Liwka, wiec moze nie, Mia noo nie znam wcale nikogo o tym imieniu, wiec fajnie, bo niepopularne, ale Nelka jest ekstra, choc juz jedna spotkalam hehe wiec wybor trudny

katjana no ładne wszytskie imiona, ale Kaja to takie niespotykane, bo reszta bardzo popularne

Moi chłopcy są tak samo niezdecydowani jak ja ;) i tu się zaczynają schody ;)
 
Do góry