reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

reklama
No i niunia nadal bezimienna....faworyt na chwilę obecną to Nell jak u Akat :) ale mam jeszcze takie propo Lea, Liwia,Marita, Mia, Mila, Melania, Flora....nie ma jak niezdecydowana baba w ciąży ;)

Na Mię i Liwię chyba teraz moda nastała :-). W sumie co się dziwić, bo ładne imiona. Osobiście dla mnie Mia bardziej. Mia do Mai to w końcu rzut beretem ;-).
U nas niezmiennie Jan i Jakub. W przypadku drugich imion poszliśmy w stronę symboliczną: Jasiek drugie będzie miał po swoim tacie, Kuba po swoim dziadku (a moim tacie). Maja drugie imię ma po zmarłej babci, czyli mamie mojego męża. A u Was jak z drugimi imionami? Nadajecie?
 
Ladyk,

U mnie z drugimi imionami podobnie.

Będzie Ewa i Wioletta. Pierwsze po mojej zmarłej babci, a zarazem i po mojej mamie, a drugie po mamie Lukasza.
Jagoda na drugie ma Anna i jest to po mojej babci. U nas wszyscy mają drugie imiona więc to trochę taka tradycja :)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Ladyk,

U mnie z drugimi imionami podobnie.

Będzie Ewa i Wioletta. Pierwsze po mojej zmarłej babci, a zarazem i po mojej mamie, a drugie po mamie Lukasza.
Jagoda na drugie ma Anna i jest to po mojej babci. U nas wszyscy mają drugie imiona więc to trochę taka tradycja :)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

U nas podobnie. Też się nadaje drugie imiona. Jedynie mój tata nie ma. ;-)
 
reklama
U nas dziewczynki maja po jednym i teraz malutka tez będzie miala jedno, my mamy po 2 i wszyscy w rodzinie, ale ja nie chce tyle dawac bo pozniej musze pilnowC by we wszystkich papierach 2 wpisywali a szczerze powiem, nie chce mi sie bo to drugie imie i tak nje używane...
 
Do góry