reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

reklama
U nas ma byc od początku Erin ale babcia Ania (tesciowa) nie specjalnie do tego imienia od poczatku i tak marudzi co i raz i ostatnio pyta Ali jak ona by chciala zeby siostrztczka miala na imie na co moja najstrsza corka odpowiada Kotka-Psotka myslamam, ze pekne ze śmiechu a babcia na to, Alusia to to nie dla dziecka... Ala rozwaliła system hehehe...
 
Ostatnio jak była teściowa to Kinga powiedziała, że mała będzie miała na imię Jozia, tak dla jaj...
To potem przez całą wizytę lazila (teściowa oczywiście) i się ta Jozefina zachwycala. .. a mnie po 10 razie zaczęło trzasc. .. dlatego teściowa dowie się ostatnia, bo gotowa mi każde imię obrzydzic. ...
 
kamila u nas to samo, jak ktos pyta a ja mowie, ze imienia nie mamy, to jest strasznie zdzwioniony i sie pyta "no ale co obstawiacie" a nic nie obstawiamy, nie mam pojecia :D straszne oburzenie jest wtedy
 
reklama
Do góry