reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Aś jest jak psów, nie wiem czemu ludzie decyduja sie dac imie takie, ze dajmy na to sytuacja w szkole pani wola "asia/kasia/hania/zusia do tablicy" to pol klasy podejdzie...?:szok:
 
reklama
Aś jest jak psów, nie wiem czemu ludzie decyduja sie dac imie takie, ze dajmy na to sytuacja w szkole pani wola "asia/kasia/hania/zusia do tablicy" to pol klasy podejdzie...?:szok:

Tak samo jak Anek, Agnieszek, Magd, Julek, Maryś, Zoś, Olivek, Gosiek... jak chcesz żeby Twoja córka sama wstawała do tablicy daj jej Eufrozyna;-).
 
Tak samo jak Anek, Agnieszek, Magd, Julek, Maryś, Zoś, Olivek, Gosiek... jak chcesz żeby Twoja córka sama wstawała do tablicy daj jej Eufrozyna;-).
widze ze znasz tylko skrajne imiona,albo mega oklepane albo takie o ktorych nikt nie slyszal, a szkoda ze nie wiesz ze imion jest znacznie wiecej i to znacznie ciekawszych niz kolejna magda,gosia,halinka...... :tak:
 
widze ze znasz tylko skrajne imiona,albo mega oklepane albo takie o ktorych nikt nie slyszal, a szkoda ze nie wiesz ze imion jest znacznie wiecej i to znacznie ciekawszych niz kolejna magda,gosia,halinka...... :tak:
A skąd taki wniosek jeśli można zapytać?
Mój syn ma na imię Kajetan, a córka będzie miała Leah. Jak nie słyszałaś polecam lekturę Biblii:)
Moja prababcia miała na imię Eufrozyna - więcej dystansu do siebie z rana życzę:)
.............z wieczora też:)
 
Kurcze - jaki problem - kazdy daje takie imie jakie mu sie podoba. Niektorym nie przeszkadza ze jest bardzo popularne a niektorzy wola oryginalne lub malo popularne.
Pelasia - wiecej tolerancji. Troche zagalopowalas sie z tym porownaniem...
 
reklama
Dziewczyny - ta cała pelasia to jakis szwindel....

Kto ty jesteś i co tu robisz....?? Bo widzę Cię też na sierpniówkach, gdzie denerwujesz i tak w podłym nastroju Ilonkę.....:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry