reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

reklama
U mnie nastąpiły małe zmiany. To znaczy chłopiec na pewno będzie Kuba, ale dziewczynka....Maja (jednka, wciąż!), Natalia albo Marta :-) A na drugie imię nie wiem jeszcze, tak sobie myślę, że może...po mojej mamie?
 
Kkasiulka - zastanów się nad Kubą bo istne wulkany energii, małe zadymiarze i krzykacze przy których zawsze masz ręce pełne roboty no i często wśod małych chłopców o tym imieniu występują niejadki ;-)
oprócz mojego znam kilku innych i są bardzo podobni ..........ale i tak mój zadymiarz jest najukochańszy na świecie i daje mi najwięcej radości pod słońcem

a znacie jakieś Alicje - czy to imie kojarzy Wam się ze spokojną osobą czy raczej z energiczną
bo dwa wulkany energi w domu to eksplozja ;-)
- oczywiście w brzuchu mam jeszcze niepodzianke
 
Hehehhe...Aqua - juz myślałam, że mi powiesz, że Kubusiów jest za dużo :-D A że wulkan energii! To świetnie! Fantastycznie! Nie wyobrażam sobie żadego spokojnego dzieciątka po takim rodzicach....:-p:laugh2:
No i nie mam nic do gadania, ponieważ to imię wybrał Mąż już bardzo...bardzo dawno... i nie ma dyskusji. Dobrze, że nie wybrał jekiegoś Ludwika albo Doriana....:baffled:

Alicja....kurcze...cos mi się kojarzy...ale to chyba związane coś z pracą...Wydaje mi się że to bardzo kompetentna osoba...nie wiem dlaczego :laugh2:

Anastazja - przeczytałam juz chyba wszystkie możliwe opisy, wyjaśnienia imion....:-D;-)
 
No ja teraz sobie poczytalam opisy i tak moglo by byc

David dla chlopca a dla dziewczynki Alicja,Patrycja,Marta,Iwona jeszcze jakies mi sie spodobalo ale nie pamietam musze sobie wypisac:-D bo mi skleroza galopuje. Chyba jednak na dziewczynskich sie bardziej zatrzymam, bo cos mi sie zdaje ze jak jeszcze nie widac co to, to bedzie dziewczynsko. No ale jak zaczne negocjacje to znow uslysze ze jakies dziwaczne wymyslilam:baffled:
 
Aqua - Alicja to często osoba lubiąca być specjalista w danej działce i bardzo wrażliwa. To tyle jeśli chodzi o dorosłe Ale a malutkie nie znam żadnej.
 
Aga - jedyna Alicją jaka znam to osoba strasznie rozstrzepana, ale bardzo sympatyczna laska i zawsze gotowa do pomocy innym...

A teraz ratunku - Maciek sie upiera na tego Gerwazego....jak ja go mam przekonac POMOCY........, nie moge na syna wołac Gerwuś...............
 
Klajo - masz jeszcze kilka miesięcy na negocjacje - trzymam kciuki żebyś wypersfadowała ukochanemu imie które ci się nie podoba. Tak czy siak imię dziecka musi obojgu rodzicom przypaść do gustu.
Ja się coraz częściej utwierdzam w Wiktorku. Mam opinię pani nauczycielki że to najfajniejsi uczniowie w szkole. Takie sympatyczne, mądre łobuziaki...
 
reklama
Do góry