reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Kasia - Maciek bardzo mi się podoba :tak: Niestety nie moge tak nazwac synka (tego ewentualnego, z przyszłości :-)), bo syn mojego brata ma tak na imię :dry:

ajako - bardzo łądne propozycje podałaś, Emilia bardzo mi się podoba, aczkolwiek moja kuzynka ma tak na imię i straszny z niej buc :-p:-D Lena....nie jest u mnie zbyt popularne, a bardzo ciekawe...

karolinna - Daria też mi się bardzo podoba, ważne, że wszyscy się na nie zgodziliście :tak:

U nas wciąż Nadia, aczkolwiek M. wpadła ostatnio do głowy Tamara, trochę się namyślam, ale chyba zostaniemy przy Nadusi :tak::sorry:
 
reklama
Ajako-mam koleżanke Emilie i jest bardzo szybka i gadatliwa:tak:,U mnie ma być Julia lub Dominika a Liwia i Zosia też ładne:-)
Karolinna -Daria super imie- mojej kuzynki córka ma tak na imie i jest piękną dziewczyną:-)
tak ogólnie każde imie jest ładne na swój sposób:tak:
 
Ajako - w Łodzi ciągle słyszę o Majach, Julkach i Haniach. Lenka też mi się podoba ale mojemu M nie wiec, stawiamy nadal na Nicole lub Natalie, no chyba ze chłopak to niezmiennie Aleksander :-)
 
Co do uwag innych na temat wyboru imion dla naszego dziecka - moja siostra tak skrytykowala Tobiasza: Kojarzy mi sie z budyniem... takim powolnym misiem :oo::laugh2:
Ale ja mam to gdzies - wazne ze nam sie podoba. Znam jednego Tobiasza i wcale nie jest powolny:tak:
 
Karina- Tobiasz to super imię i świetnie pasuje do Waszego nazwiska:-)
I będzie to pierwszy Tobiasz jakiego będę miała przyjemnośc poznać:-):tak:

Matylda-Małgosia-ślicznie:tak: będzie Mateuszek i Małgosia :tak:
 
Karina, tez mi się podoba Tobiasz, ja się zrobilam ostanio taka nerwowa ze mnie takie komentarze jak Twojej siostry to na maxa wkurzaja
Kkasiulka mi si znacznie bardziej Nadia podoba
[FONT=&quot]Ajako, Liwia bardzo ładnie, ja tez myslalam o Zosi, jest śliczne, ale nie pasowało nam Zuzia i Zosia.[/FONT]
 
Karina, tez mi się podoba Tobiasz, ja się zrobilam ostanio taka nerwowa ze mnie takie komentarze jak Twojej siostry to na maxa wkurzaja
Kkasiulka mi si znacznie bardziej Nadia podoba
[FONT=&quot]Ajako, Liwia bardzo ładnie, ja tez myslalam o Zosi, jest śliczne, ale nie pasowało nam Zuzia i Zosia.[/FONT]


hehehehe.....a wiesz.....moja kuzynka ma wlasnie dwie corcie....starsza Zuzia, a mlodsza Zosia.....sliczne, rezolutne dziewczynki, wiec moze jednak???


A Tobiasz jest super:tak::tak::tak:!!!! Tez nad nim myslelismy za nim moj maz sie uparl na Tymonka, ktorego niestety tym razem nie bedzie.....jakos odpowiadaja nam na T. Tymon, Tymoteusz, Tobiasz, Tomasz....fajowskie!!!!:-)

a u nas nadal nic......Karolinna to mnie zmartwilas tym, ze u nas na Slasku tak duzo Julek chodzi......kurcze.....a juz myslalam, ze te Julenki to juz troche powyrastaly, ze maja z 5, 6, 7 lat......i ze teraz takich malenkich to juz nie ma tak duzo.....

no nic mysle dalej....dzis pewnie odbedzie sie debata z udzialem mojej mamy i ciotki, ktora przyleciala do Belgii z wizyta, bo wieczorem maja zawitac...........juz to widze, ta dyskusje....:-D:-D:-D
 
Ajako, wiesz co, nie przejmuj się ilością. My np. mamy Piotrusia który jak nadawaliśmy imię to nie było ich za dużo, a pół roku później nastąpiła jakaś inwazja i teraz co drugi chłopak w Gda to Piotr. Nie przewidzisz co będzie w tym teraz roczniku. :sorry2:
 
w sumie racja...........w moim roczniku to same Agnieszki, Moniki, Anie i Joasie byly....no coz jakos sie przezylo i nawet czasem smiesznie bylo.....

nie bede sie silic na super oryginalnosc, bo podobaja mi sie takie typowe polskie imiona i co mam zrobic, ze mimo tego, ze mieszkamy zagranica nie mam jakos parcia, zeby dziecko nazwac super miedzynarodowo......a zreszta teraz i tak my i nasze dzieci to juz obywatele swiata, wiec kazde imie nie budzi zdzwienia..........bynajmniej tu tak jest.......opiekowalam sie kiedys chlopcami, ktorzy chodzili do miedzynarodowego przedszkola............alez tam bym przekroj kolegow i kolezanek..............niektorych to nawet nie potrafilam powtorzyc hehehehe...ale.np..
Youmi youmi (dziewczynka), nie wiem czy dobrze napisalam...
Quentin, Paris, Samuel, Arnold- fajne nie??a podobalo mi sie Lisa- Maria- slicznie...wiecej juz nie pamietam....a i nasz chlopiec polak byl Kubus, a z Czech byl Jakub hehehe
 
reklama
Ratunkuuuuuuu!!!
P wymyślił imię dla chłopca: Leopold:szok:. I co Poldek mają na niego wołać? Wkurzyłam się:wściekła/y:.
 
Do góry