reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Ratunkuuuuuuu!!!
P wymyślił imię dla chłopca: Leopold:szok:. I co Poldek mają na niego wołać? Wkurzyłam się:wściekła/y:.


nie.... może chodziło bardziej o Leo....jak wiesz....ten nasz słynny juz holenderski trener....a swoja droga Leopold to brzmi dumnie!!!!!a i dostojnie!!!!serio!!!:-)

ostatnio slyszałam, że sie rodzi coraz wiecej Euzebiuszy...jak wiecie...Ebi Smolarek!!!:tak::-D;-):-) też fajnie, nie??
 
reklama
Leo to raczej od Leonarda...

Poldek mi się kojarzy z książką "Podróż za jeden uśmiech" super lekturka;-)
Ale nic na siłę Kama:tak::tak: daj mężowi do zrozumienia że niespecjalnie ci się podoba;-)
 
Dziewczyny! Postęp, chyba już mu powoli przechodzi. Moje metody przekonywania działają:cool2:.( Albo tylko tak mi sie zdaje).
Fakt- oryginalne. Ale jakoś wolę Michała, ewentualnie Karola:tak:.
 
A my mamy problem z imieniem :confused: jakos nic nie mozemy wybrać pustaka w głowie
Jakies propozycje poprosze imion nie typowych dla płci obydwu :-)
 
Witam wszystkie mamusie i ich brzusie:-)
My wybraliśmy imie dla synka Sebastian:tak:
(choc teścią strasznie się nie podoba-mojej siostrze tez nie:no:)
 
reklama
A nam się znowu wzięło i się zesrało... Oboje doszliśmy do wniosku, że Mercedes, pomimo tego, że nam się strasznie podoba jest dramatycznie kontrowersyjne, nawet tutaj. Jak Kaj powiedział o tym dzieciom w klasie to nikt mu nie uwierzył, wszystkie dzieci myślały, że zmyśla i śmiały się. Dało nam to do myślenia. Możemy się uprzeć, tylko po co? To imię ma nasza córka nosić całe życie, możemy ją skrzywdzić:(
No i zaczyna się od nowa..............
 
Do góry