reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

reklama
moi chłopcy kłócili sie wczoraj o imię dla małej, A. chciał Julkę a Matek Martę
wygrał młodszy wiekiem i będzie Martusia
Aqua- śliczne imię wybrałaś:-)
 
anaklim nie martw się na zapas kochana imię dziecko samo ci "podpowie" w odpowiednim czasie, pewnego pięknego dnia obudzisz się ze swoim typem w głowie i to będzie TO
 
Mialam dziś okropny sen. Śniło mi się, że za chwilę miałam urodzić i byłam przerażona, że nie mam dla dziecka wybranego imienia. Chodziłam gdzieś i każdą napotkaną osobę pytałam o propozycję imienia dla dziewczynki:baffled:. Czułam się potwornie zmęczona i bezsilna.
Coż, rzeczywistość zaczyna atakować moje sny:szok:. Na chłopca bowiem byliśmy imiennie w pełni przygotowani- miał być Karol albo Michał. Natomiast dla dziewczynki mamy kilka typów, ale żaden jakoś nas nie przekonuje. Mam nadzieję, że do września coś wymyślimy:tak:.
 
Ja tez nie mam jeszcze imienia dla dziewczynki, a najgorsze, ze zadnego pomyslu, zadnych typow, kompletna pustka:no:
 
reklama
u nas nicola kroluje z racji tego ze niusce sie spodobalo
ale my wciaz do konca nie zdecydowani ... powraca ines ... blanca .... dzis wpadlam na weronike ... podobala mi sie zawsze jagoda ale boje sie tej dzagody :baffled: ...
czekam na ostateczne olsnienie ;-)a moze chlopcem jednak sie okaze :-D:-D:-D
 
Do góry