reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Aniam, jak myslama, ze to chlopak bedzie to bardzo forsowałam Szymona, ale ze będzie dziewczyna to po pierwszych przymiarkach mamy Matylde i Łucję, ale Kkasiulka Nadia tez mi sie b podoba, ale nie przechodzi dla M. ;-)
 
reklama
Oj rośnie nasz babiniec w siłę :-D

Ida - mnie i Marcinowi Nadia bardzo sie podoba, ale rodzinka cos marudzi, dzieciaki nie moga zapamiętać :laugh2: Ale jak na razie, to zostajemy przy Nadusi :tak:
Anja78 - Twoja Nadusia śliczna! Te oczka, te usteczka! Rewelacja ;-)
 
aniam- dla mnie szymon też jest na pierwszym miejscu:tak::tak: strasznie to imię mi sie podoba:-)

anja78- śliczna dziewczynka:tak:
 
anja78- ja się tutaj nie zgodzę, bo imię bardzo, ale to bardzo "oddaje" charakter człowieka. Nie wiem czemu tak jest. Poczytałam o imieniu Karina (moje) no i wyrysuj, wymaluj mój czasem uciążliwy charakterek, nawet to, że Kariny bywają łasuchami też się zgadza.:sorry2: Poczytałam o moim Grześku i innych bliskich i faktycznie wszystko mi pasowało...no chyba, że mi się tylko wydawało i sama to wszystko sobie dopasowałam. Kobietki a co sądzicie o imieniu Sara? :-):-):-)
 
Pycha - mnie Martusia bardzo sie podoba :tak: Nawet chciałam tak nasze dzieciątko nazwać, ale M. kręcił nosem. Ja miałam być Martusią, ale ostatecznie mam tak na drugie imię ;-)
 
Pycha - Martusia bardzo mi się podoba. Poza tym Marty mi znane to naprawdę fajne babki - silne, zdolne, świadome tego czego chcą od życia... Tak mi się to imię kojarzy...
 
reklama
Do góry