reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

sanya i swieta racja ... to rodzice decyduja jak ma dzieciaczek sie nazywac !!! i basta ... choc ja uwazam ze opinie innych mile widziane choc mi one zwisaly i nadal zwisaja ... bo i tak zrobie jak JA bede chciala ;-)ale co inni sadza tez fajnie posluchac ;-):tak:

abigail ja mieszkam w szkocji wiec dziecko rejestruje w tutejszym urzedzie a oni mi zarejestruja nikola czy nicola czy nawet nicol ... czy cokolwiek innego :tak::tak::tak:... a w polsce to szczerze mowiac nie wiem jak jest ... mi przy wyborze imiona dla pierwszej corki jako jedna z opcji, podobalo sie imie adrianna wlasnie przez dwa N ale gdy uslyszalam ze moge miec problemy z rejestracja bo oficjalna wersja to adriana odpuscilam je sobie ...
 
reklama
Isunia - dzięki bardzo za info. W piątek mam usg zobaczymy może problem sam się rozwiąże i będzie chłopak :-)
 
Mnie też na Nadia przekonuje, coraz bardziej mi się podoba. Marcin się zgodził na Zuzę, ale teraz mam przynajmniej dwa do wyboru :tak: Wciąż myśle....

Anaklim - znam jedengo Kosmę. Mądry, inteligenty chłopak, aczkolwiek troche pokręcony, ale co sie dziwić - ojciec fizyk, a matka uczy plastyki, artystka....;-)

 
kkasiulka- mi też nadia bardzo sie podoba... z resztą w ogóle podobają mi sie wschodnio-brzmiące imiona... ale mojemu P. juz niestety nie...
 
Moja córeczka też będzie miała na imię Nadia... Teściowie trochę kręcą nosem, że to ruskie imię ale mnie to guzik obchodzi! Podoba mi się też Sara ale mojemu mężowi nie bardzo. A może wiecie jakie charaktery mają dziewczynki o imieniu Nadia?
 
reklama
karina nie mam pojecia ... jedyna nadia jaka kojarze to corka mojej kuzynki ale mam maly kontakt z nimi i ciezko mi sie wypowiedziec no i to jeszcze mala dziewczynka ...

a propo kuzynostwa ... w rodzinie kuzynka urodzila synka wczoraj ;-)... fajne imiona mu dali Janosch, Gabriel :tak::tak:
 
Do góry