reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

hehehe, ja też jestem fanką Barei;-):-D:-D:-D

artemida z tym rodzeniem to coś jest, ja wiedziałam że będzie dziewczynka, wiedziałam że będzie madzią i co.... musieli mi ją siłą z brzucha wyciągać;-):-D
 
reklama
Dziewczyny,

Trzymajcie mi ręce!!!!!!!!!
Ja go nie zabiję tylko dlatego, że mi kiepsko w czarnym!!!!!
Przyszedł z pracy, powiedział, że przemyślał, bo mu się Carmel dużo bardziej podoba niż Sonia, tylko chciał sprawdzić czy potrafię pójść na kompromis i poprosił żeby jednak nasza córeczka Carmel była...
A ja tak się już z Sońką oswoiłam... Teraz ja negocjuję:-)
 
anaklim- oba te imiona są fajne:-):-) może jeszcze zapytajcie kaja, jak chciałby żeby siostrzyczka miał na imię:-D:-D
 
Anaklim - ja obstawiam Sonię :-D A Kaj to chyba chciał Kaję, jeśli się nie mylę??:laugh2::laugh2:

Anastazja - słodkie imię :tak:

Ja do brzucha na przemian móię Zuzia lub Kuba :-D Choć dziś przypomniało mi się imię Dagmara...no jakie piękne...Mąż nie oponuje ;-)
 
Anaklim- całkiem fajowe imię Carmel, u nas też było na tapecie,ale dziecko z racji posiadania siusiaczka nie może nosić takiego imienia:-)
Ale wiem jak to jest jak ty już przywykniesz do jakiejś idei, a tu ci wpada ktoś i zmienia wszystko :-) A jeśli Kajek powie Jadwinia tak jak koleżanka Mikołajka? :tak::tak::tak:
Powiem ci anaklim że ja zaczynam się zastanawiać nad Kajem teraz:) Bardzo pięknie mi to pasuje do "naszego" nazwiska:)
 
reklama
Kasiu - ta, któa ja znam...no ładna cholera niezwykle, ale trochę pustawa.....:sorry2: Wic przeważa raczej złe skojarzenia....I zostanę przy Zuzannie, bo choć podoba mi się Maja, to pies mojej ciotki się tak nazywa....:dry:
 
Do góry