reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

majeczka- mi tam tez mayrycy sie podoba:tak:

kate- ja juz znam płeć:-) przy możliwościach jakie nam teraz daje usg, nie byłabym w stanie żyć w nieświadomości do porodu:-D:-D
 
reklama
Kate - ja też chcę znać płeć - po co czekać. Chociaż czytałam że najnowsze badania wykazały że kobiety nie znające płci swoich dzieci rodzą szybciej bo chcą rozwiązać zagadkę.
 
Kate - ja mam w brzuszku małą Sonię. Już wiadomo i przekonałam sie ostatecznie do tego imienia. Mąż chodzi dumny, bo to on wpadł na taki pomysł, ale będą jaja jak się urodzi chłopak:)))
 
Jak rodziłam córcię obok kobieta właśnie rodziła swoje 4 dziecko. W domu czekały 3 córeczki i ona przez lekarzy została nastawiona na kolejną córkę. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazywały. Nie żeby specjalnie byli z tego powodu zachwyceni. Jakie było jej zdziwienie gdy lekarz oznajmił że ma pięknego syna. Rodzina była w takim szoku (ze szczęścia) że dwa dni nie mogli się zdecydować na imię.
 
Dobre:)))
Ja na poporodowej leżałam z taką starszą babką (39l), która urodziła piąte dziecko, miała 4 córy w domu, starali się z mężem o syna... A tu piąta baba... Powiedziała, że nawet gdyby jej ktoś dał gwarancję, że szósty będze syn, to już się nie pisze:)))
 
Ja też mam zapowiedziane, że jak następny będzie syn to próbujemy dalej aż będzie córka... Pytam więc moje szczęście: a co jak będzie 4 synów?
A mój na to: to przestanę....:szok:

A ja zawsze chciałam pierwszego chłopczyka i jest :tak:
Najśmieszniejszy jest mój tata - pierwszy raz zostanie dziadkiem i dostał przypływ energii , wyremontował mieszkanie, kupuje meble ,szaleje dziadek:) i dalej mi mówi: nie pij córcia zimnego z lodówki!
I ciągle gada ze swoim bratem, który też zostanie dziadkiem w sierpniu "widzisz, obaj będziemy jeździć na spacerki:laugh2:"

Kicia76- ja miałam być Filipem i zobacz co wyszło :laugh2:
 
Artemida - dwa dni myslenia nad imieniem to jeszcze nic -- mój kolega z pracy jak mu się córa urodziła przez tydzień sprzeczał się z żoną , on chciał Marysie, ona Wiktorie a na małą wołali Niunia .. no i skończyło się że jest Wiktoria Maria ..a wiedzieli od 5go miesiąca,że bedzie córa..
 
a co do imion to wciaz mi sie przypomina "mis":
corka mi sie urodzila, zasadniczo to na nia marysia wolamy ale jest takie jedno ladne imie dla dziewczynki - tradycja :-D:-D:-D:-D

uwielbiam ten film ... w pierwszej ciazy gdy ktos pytal o imie to mowilam: jest takie jedno ladne imie dla dziewczynki ;-)
 
reklama
Do góry