reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka ?

reklama
to wam ma sie podobac... my jak powiedzielismy ze chcemy dziewczynkę nazwac Blanka to tez były zastrzezenia ( a jak bedziecie do niej wolac zdrobniale to sie smialismy i mówilismy ze bubcia :p)... okazało sie ze urodził sie Tomek... teraz bedzie Kubus.... Osobiscie wole tez Igorek niz Hubcio ... ale musicie wybrac sami i niewazne jakie bedzie wam musi sie podobac! wkoncu to wasza dzidzia :) a jak inni są tacy cwani to niech sobie dzieci zrobią i nazywają jak chca:p
 
Powiem szczerze,że dla chłopca to mi się prawie żadne imiona nie podobają , stąd ten problem, z dziewczynką nie miałabym jakoś problemu :) Do tego dochodzi kwestia naszego niezdecydowania ...które chyba wynika z tego ,że oboje jesteśmy spod znaku wagi. Wiem ,że dla niektórych z Was dziwne jest pytanie o zdanie na temat jakiegoś imienia, ale wolałabym nie nadawać synkowi imienia , które dla ludzi jest śmieszne lub bardzo źle się kojarzy.
 
sylvi-Przeważnie tak jest ze imiona kojarzymy z osobami które znamy,lubimy,bądź nie lubimy i stąd nasze odczucia albo pozytywne,albo negatywne.Jak bym ja musiała wybierać między tymi dwoma...to wybrała bym Igora(nie znam żadnego),a huberta znam,niestety nie błyska inteligencją....gaduła straszna,przegadał by każdego i gada bez ładu i składu.
Każdy ma inne upodobania-Opowiem Wam coś-Taka znajoma z osiedla miała psa-Kacper miał na imię.....pewnego razu gdzieś jej zwiał...drze się drze woła,nie zwrocila uwagi na jakieś dzieciaczki,A doskoczyła do niej bojowa mamuśka z awanturą.....czemu to Ona wola jej dziecko!!!!Ostro było,na to ta zaskoczona odparła ze ona woła swojego psa a nie jej syna!!!!Babkę zatkalo.
I dla tego Kacper też bym nie nazwała.Bardzo Mi się podoba Marcin,ale znów z męzem mamy porównanie do znajomego.....który jest przemądrzaly,Maciej-też ok,ale znów znamy jednego co wymyśla niestworzone historie...więc tez odpada.....I tak jak bym chciała to pewnie większość bym przyrównała do kogoś:)I tak to jest albo imię wzbudza naszą sympatię....Znam Kaśkę bardzo fajna dziewczyna i dobrze mi się kojarzy to imię:). albo jesteśmy uprzedzeni.

My cały czas myślimy jakie dla chłopca,jakie dla dziewczynki...Pewnie zdecydujemy sie jak już będzie wiadomo kto u Mnie zamieszkuje usiądziemy i wybierzemy coś;)
Biała ma rację.....Wam musi si e podobać:)

a ilu ludzi tyle gustów:)
 
Ostatnia edycja:
martusia Marcina polecam ;)...mój mąż też ma tak na imię...przekochane chłopaki...bo znam aż czterech i wszyscy wyjątkowo rozgarnięci życiowo, prowadzą swoje firmi, uczciwi i uczynni :)

A Igorka ani Huberta osobiście nie znam, także ciężko mi o jakieś odczucia...generalnie wiem tylko,że podobno Huberty wyjątkowo niegrzeczne są ;) ...ale to ze źródeł szkolno-przedszkolnych. Mam wrażenie,że imię ma w jakiś sposób wpływ na osobowość, często obserwuję takie zależności. Pozdrawiam :)
 
Ja znam kilku Igorów i tacy "gwiazdorscy" trochę, ale mają niesamowite powodzenie u dziewczyn i ja sama bardzo ich lubię :tak: Z jednym z nich zresztą byliśmy trochę czasu parą :laugh2: Huberta znam jednego, bardzo dobry uczeń był, ogarnięty, pomocny, fajny chłopak :tak:

A nam się dopiero niedawno zaczęły podobać JAKIEKOLWIEK imiona męskie... Wcześniej mieliśmy z tym problem, bo nazwisko narzeczonego samo w sobie to imię więc jest trochę kłopotu z tym :laugh2: Ale stawiamy na Szymon lub Seweryn :tak: Dla dziewczynki mieliśmy trochę typów, ale co nam się spodoba jakieś imię, to nagle okazuje się, że jest na nie "moda" i nagle naokoło pełno dzieciaczków z takimi imionami :dry: Tak było z Amelią, Leną, Julią, Majką... :dry: Teraz podoba mi się Hanna, Marianna, Małgorzata, z obcobrzmiących jedynie Mia, ale chyba nie "przejdzie" :laugh2:
 
reklama
MACIE RACJE ILE OSÓB TYLE GUSTÓW !!!
Każda z Nas musi zdecydować, ja z córcią też nie miałabym poblemu podoba mi się Lena, Oliwka, Maja :-)
Za to tak ja piszecie skojarzenia sa najgorsze bo wiele imion nam sie nie podoba tylko z powodu uprzedzeń!
Wszystkie fajne imiona męskie typu, Marcin, Tomasz, Wojciech sa w najbliższej rodzinie wiec tez odpadaja i tak bez sensu wszystko ;-P
Powodzenia w wybieraniu imion:-)
 
Do góry