reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

My wybraliśmy imię dla chłopca - Klaudiusz natomiast dla dziewczynki mam mnóstwo tylko wszystkie albo zbyt popularne albo coś nie tak z nimi tzn nie czuje ich jakby wiecie o co mi chodzi ;-):-D Róża bardzo mi sie podoba moze by Róża została no zobaczymy mam nadzieje, ze za 3 tygodnie sie dowiem

Moja córcia ma na imię Maja miała być Oliwka ale poznałam pewna dorosłą Maje i bardzo nam sie to imie spodobało - dalej mi sie podoba tylko wtedy znałam jedna a teraz jest ich całe mnóstwo i troche nad tym ubolewam :zawstydzona/y:
 
reklama
My mieliśmy przeczucie że będzie chłopiec, ale szybciej imię wybraliśmy na dziewczynki, miałaby być Milenka, mąż męczył że jak chłopiec to Sebastian a mi się tak średnio podobało, a wczoraj okazało się że będzie chłopak, dzisiaj przeglądałam imiona dla chłopca i żadne mi nie pasowało tylko właśnie Sebastian :) więc tak zostanie
 
hej.
Powiedzcie mi czy imie Milena jest teraz popularne?
bo mi sie nawet trochę podoba ale nie przepadam za popularnymi imionami.
Jestem zwolennikiem tych rzadkich ,wyjątkowych..
a może Mila? ..to juz bardziej pasuje do mojego Doriana.
Czy Mila brzmi śmiesznie albo dziwnie?
Zdrobnienie Milka słodko brzmi..sama nie wiem..
Mila i Dorian.. Milka i Doduś (tak na niego czasem wołamy)..chyba pasuje..
ale wolałabym szczerej opinii...


acha..jeszcze nie wiem czy to będzie dziewczynka..
ja zawsze chciałam mieć dwóch chłopców..
ale właśnie dlatego pewnie będzie dziewczynka - Prawo Murphiego :-D
 
nixie nie wiem czy jest popularne, ale gdyby u nas była dziewczynka to na pewno miała by na imię Milena, już dawno wybraliśmy to imię :-)
 
nixie mi się bardziej podoba Mila, niz Milena, ale Milena chyba nie jest mocno popularnym imieniem, tak pół na pół

dziewczyny, a powiedzcie mi szczerze jak wam się podoba Bruno, bo zaczynam się wahać, tutaj spotykam się z ciagla krytyka a gdy pytam o jakieś alternatywy to dostaję propozycje typu: Piotrek, Franciszek, Stanisław ... no to przeciez tak samo się ma jakbym prosiła o rady w kupnie sukienki a radzili by mi spodnie ;-)

kurcze kazdy ma inny gust, ale ja chcę coś w stylu mojego imienia i strasznie ciezko mi wybrac, nie wiem czy trzymać się Bruno, czy jeszcze poszukać, nie chcę aby kazdy mówił 'o jeny ale nazwała syna'
a z drugiej strony moja mama mówi, ze gdy ze mna byla w ciazy, to wszyscy krytykowali, ze Sonia to takie radio i jak tak mozna nazwac córkę :-D
 
myślę, że wybierając imię dla naszych maleństw powinniśmy mieć przede wszystkim na względzie to , jak one będą się czuć z tym imieniem, będąc nastolatkami czy osobami dorosłymi,
 
Hej:)

mimo, że jeszcze nie wiem czy będzie chłopiec czy dziewczynka to już też się pomału zastanawiamy. Nie chciałabym nadać dziecku "modnego?" imienia czyli odpada Milena, Lena, Zuzia i Maja- mimo, że bardzo mi się podobają. Dla chłopca podoba mi się bardzo Kacper i Jakub- ale to też chyba bardzo popularne. Na dzień dzisiejszy wiec jeżeli będzie dziewczynka to będzie chyba Nina , a chłopiec... no właśnie nie wiem- może Wojtek, Maksymilian lub Bartłomiej.
 
reklama
Ja juz wiem ze bede miała małego mężczyzne i bedzie Jakub Michal ale zawsze ciaża to jedna niewiadoma i poród dopiero pokaże czy badania mowiły prawde hehe a jesli jednak miała by być córunia będzie Julia Marika ale powiem ci Suseł ze mimo tego , ze imiona sa takie popularne wierze w to ze bede wyjatkowe dla mojego Skarba i bede odzwiezciedlac sama pozytywne cechy.


 
Do góry