reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

własnie my mamy problem bo Michał wyrósł z nosidla a Marysia jest mała i drobna (13,5 kg i 93 cm) i jeszcze jest za mała na takie "dorosle krzesełko' no i klops ..... a też chcialam zrobić rotacje....
 
reklama
my z wozkiem juz dawno sie pozegnalismy więc jakoś nie przyszło mi do głowy. Czasem julka w domu lubi sie położyć w wózku i usnąć:)
Ola-jakoś koło 100cm ale nie dała mi sie dzis dokladnie zmierzyc. a waga jakieś 16,500 więc nie jest taka smukła jak Weronika ale gruba też nie jest. Raczej normalna. W foteliku siedzi chętnie i ja też jestem bardzo zadowolona. jedyny mankament tych "starszych" fotelikow to to ze nie mozna w nich rozlozyc siedzenia do spania (Julka lubi sobie podrzemać) dlatego również zdecydowaliśmy się na ten model bo jako jedyny ma odchylany zagłówek i rzeczywiście głowa jej nie leci
Głuszek- gdybym miała to pożyczyłabym Ci. Az szkoda kupować nowego bo pewnie za 3-4 miesiące Marysia i tak przejdzie na ten większy i zwolni mniejszy.
 
Nasz Igi już wyrasta powoli z tego fotelika swojego - ma już pasy na najwyższą wysokość, a głowa mu lekko wystaje już - więc myślę że spokojnie będize mógł przejśc na więksyz fotel jak maluch wyrośnie z kołyski (chociaż niby następny jest od 4 lat, ale Igi jest dość duży i ciężki jak na swój wiek) No ale między nimi będzie aż (aż... :-) ) 2,5 roku różnicy, a w momencie kiedy Mały wyrośnei z kołyski Igi będzie miał 3,5 roku. Więc jest jeszcze czas.

Aga
 
Głuszek dokładnie wczoraj wieczorem szukałamtych dostawek i znalazłam tylko tą samą.:-D Tez chciałabym to kupić, ale mój mąż to od razu dzisiaj skrytykował :wściekła/y:
Oto co mi napisał: "do naszego wózka się to kompletnie nie nadaje. Normalnie jak idziesz to już nogami uderzasz w wózek a co dopiero z taką dostawką? Po drugie, gdzie byś to używała?? na tych naszych nierównych chodnikach?"

Może pomożesz mi go przekonać? Poproszę argumenty :-) Dzięki.
 
Kurcze mi nawet nie przyszło do głowy jeszcze zmiana fotelika. Myślałam sobie że tak z rok czy może nawet półtora sobie w nim pojeździ :-)
W ogóle ten fotelik kupiliśmy dopiero jak skończyła roczek! :tak:
Duże te wasze dzieci. ;-) Ania ma jakieś 95 cm i waży 15 kg.
 
Mandarynka - być może Twój mąż faktycznie tak się udziela że w 50% wychodzi z wózkie mna spacer, ale mój być może w 1% albo nawet mniej!
Jeśli Twój też tak mało wychodzi to niech nie dziamdzia za dużo - ja już się nauczyłam że z takimi rzeczami trzeba twardo. On się pyta "czy na pewno tego potrzebujemy" a ja mówię teraz bez skrępowania TAK! i nawet się nie wysilam na argumenty.... Wcześniej to się przejmowałam, zastanwaiałam i wielu fajnych rzeczy nie kupiłam przez to (np podwójny wózek za późno kupiłam) a on bez przerwy jakieś duperele kupuje które potem zalegają... Co i rusz obkupuje się bo jakieś nowe hobby ma, a gier komputerowych ma tonę (tylko nie gra w nei bo nie ma czasu) Żenada :-)

No ale może Twój mąż jest inny, tylko to jego marudzenie tak mi przypomniało mojego że musiałam sięwyżalić :-)

Aga
 
reklama
No a jeszcze możesz się zapytać czy ma jakieś inne rozwiązanie - może kupić podwójny wózek? Pewnie będzie wolał jednak dostawkę bo trochę taniej wyjdzie :-)

Ale wiesz co Mandarynka z drugiej strony może jeszcze poczekaj - może Anulka już nie będzie korzystać z wózka za te 4 miesiące? W końcu już bedzie calkiem dużą dziewczynką. :-)

Pzdro

Aga
 
Do góry