reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
Oliwieczka mnie się on podoba z wyglądu, ale chyba ma trochę wad.. Fajnie,że można zamontować siedzisko spacerówki przodem do mamusi ( ja do tej pory nie zamontowałam jeszcze spacerówki, bo jakoś nie wyobrażam sobie nie widzieć dokładnie małego:zawstydzona/y::-()...ale zastanawiam sie czy on oby nie ma oparcia regulowanego na zasadzie wagi - opuszczasz oparcie a nóżki tym samym idą w górę, to mało wygodne jak dla mnie, no i chyba nie ma regulacji wysokości rączki, u mnie to sie baaardzo przydaje..
 
Bardzo podoba mi sie te wózek, jakas dziewczyna z forum go ma i jest bardzo zadowolona.
Wózek Głęboko-Spacerowy CONECO V3 !!! + GRATISY (207309932) - Aukcje internetowe Allegro
Od razu miałabym dla następonego dzidziusia :tak:bo jest gondolka.\
Widziałam go na żywo i jest sliczny a jak sie super prowadzi! Co sądzicie czy może któraś taki ma?
Wózeczek bardzo mi się podoba,ale ja bym nie kupił z gondolą,zanim pojawi się mi kolejna dzidzia na świecie,to na pewno będą jeszcze fajniejsze modele i bym żałowała.Dla mnie minus,to cena z kosmosu(jak na samą spacerówkę)
 
Och...te wózki jaki to trudny wybór ja to już wszystkie strony na allegro przejrzałam i nic :wściekła/y: nie mogę się zdecydować który tyle ich jest:szok:.
Oliwieczka ten wózek jest super :tak:też go wczoraj oglądałam i bardzo mi się podoba:-) tylko ta cena jest jeden wózek albo spacerówka albo głęboki?:sorry2: czy za te dwa 850zł?
 
no widzę że macie temat przewałkowany ja też muszę kupić jakąś spacerówkę aby ją szybko zapakować do auta i do rodziców jechać wiec musi być lekka i mała i musi mieć kilka pozycji oparcia i wysokości podnóżka ta Spacerówka BABY DESIGN WALKER folia, okrycie !!! (207636675) - Aukcje internetowe Allegro i ten chicco na 4 kołach mi sie najbardziej podoba. jedną spacerówkę już mam ale jest na dużych kołach pąpowanych to będzie dobra na zimę i na spacery po lesie.:-D chociaż dalej mamy bunt wózkowy i SZymek nie chce w żadnym leżeć :confused::confused:
 
Och...te wózki jaki to trudny wybór ja to już wszystkie strony na allegro przejrzałam i nic :wściekła/y: nie mogę się zdecydować który tyle ich jest:szok:.
Oliwieczka ten wózek jest super :tak:też go wczoraj oglądałam i bardzo mi się podoba:-) tylko ta cena jest jeden wózek albo spacerówka albo głęboki?:sorry2: czy za te dwa 850zł?
za dwa w jednym :-)


ale laski chcecie taka spacerowke (siedzisko)?
hmhmm????:confused::dry:
 
Ciężka sprawa....Oliwieczka- wózek faktycznie wzorowany na quinny!!!Jak dla mnie troche ładniejszy. Ale nie wiem czy bym go kupiła- ma sporo minusów.
 
reklama
Agata24 za 850,oo jest 2 w 1 czyli głęboki +spacerówka.:tak:
No już sama nie wiem pojade w sobote do chorzowa tak gdzies koło męza pracy jest sklep z wozkami, oglądne pomacam i coś musze kupić.
Bo wczoraj miałam super niespodzianke:confused2: probowałam sie zapakować do auta szwagierki (mitsubishi ) mały bagażnik, nie wlazł no to do tyłu na siedzenia (całe sie ubrudziłyśmy od kół) nie wlazł ostatni pomysł do przodu:confused2: drzwi sie nie domknęły odpiełam koła, wlazło!Ale tak że prawie zajmował 2 siedzenia więc na Eli był oparty,
Ruszamy........
:dull: Automat do bramy siad, trzeba rozkręcać silnik.:oo:
No to sie wypakowałam i mówie że nigdzie nie jade..........kilka minut potem brama zadziałała. A wózek waży 20 kilo :dull:
Martula nie pytaj jaki mam wózek :zawstydzona/y::dry::dull:
 
Do góry