reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

Oliwieczka, chodzi Ci o ten trójkołowy?
Jeśli chodzi o kupno wózka, to tez nie kupiłam na allegro..nie oplacalo mi sie...:-pale jak idziesz do sklepu, pomacasz i zobaczysz jak sie go prowadzi, no i jak bedzie duzo tanszy w allegro to czemu nie?:-);-)tak zrobilismy z lozeczkiem, wozkiem glebokim i nie zaluje:no::rofl2:
 
reklama
Nuska23 trójkołowy odpada jest za cięzki i jakos mi sie nie bardzo one podobają.Myśle o coneco lub baby design pomacam w sklepie porównam ceny i wtedy kupie na allegro.Zaraz ide do miasta popatrzec na wózki :tak: chociaz pewnie wiekszy wybór w katowicach lub krakowie
 
Widzę wiele negatywów na temat trójkołowych wózków:szok: ,kiedyś też mówiłam że nigdy bym takiego wózka nie kupiła:no:,ale teraz coraz bardziej mi się one podobają:-).Ale dzięki za rady jeszcze muszę się zastanowić:tak: no i zapytać męża jak będzie dzwonił co on na ten temat sądzi.:-):-D:tak:
 
agusia9915: Chicco ma większe kółka, stąd też pewnie większa waga wózka. Nie macałam kółek w Chicco, ale zapewne też są gumowe :tak:
 
reklama
Do góry