reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
to był fotelik samochodowy na stelazu wozka:tak:
gondol by nam nie weszła do samochodu razem z nasza 4 , stelazem i 2 fotelikami


 
Czy Tylko Moje Dziecie Jeszcze Jezdzi W Gondoli?
;-);-);-) My też jeszcze w gondoli :tak: Ale chyba już niedługo - Anduś ma dość leżenia o czym już wie cała dzielnica tak mi się dzieć na spacerze drze :oo2: Ale ponieważ sam jeszcze nie ciągnie główki przy podciąganiu do siadu, to jeździ w gondoli. W czwartek idziemy do poradni - jak się okaże, że jest ok, to pewnie założymy spacerówę :happy:
 
oliweczka mi sie wózio bardzo podoba, a co do ceny to jak Cie stac to spoko, a gondolke chyba mozna sprzedac osobno. Najwazniejsze żebys Ty i malenstwo bylo zadowolone:-)
Ja z niecierpliwoscia czekam na nasza spacerówkę caseulplay S4, a tak wozimy sie jeszcze w gondoli:-)
Pozdrawiamy jak kupisz to koniecznie wyslij kilka zdjec:)
 
My też w gondoli i nie przesiadamy się do spacerówki na razie. Nasza gondola ma regulowane oparcie, więc spoko.Wiktoria jeśdzi w niej w pozycji połsiedzącej i jest zadowolona:tak:Do sklepu (market)i na spacery samochodowe zabieramy stelaż i tak jak agusia wpinamy fotelik.
 
reklama
Do góry