reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

Wozek super,tylko pisze sie go tak :
Casualplay s4 (jesli ktos chce sprawdzic)

Stanki,super bryka!!!:tak:
 
reklama
jak juz pisalam na innym watku, kupilismy taka parasolke i mimo iz kupilismy ja w pospiechu, bez wybierania i zastanawiania sie to jestesmy z niej superzadowoleni. jedno co to moglaby byc lzejsza, ale i tak jest super. a prowadzi sie bosko. a cena to wogole smiech na sali. kupilismy ten wozio zeby w razie czego pojezdzic na wakacjach i nie targac go do domu tylko gdzies porzucic ale okazal sie bardzo udanym zakupem :tak:
 
a co do pisowni to Tycia ma racje źle napisalam za co przepraszam ale to w pospiechu.
Miska wasz wozio slicznie wyglada, ja osobiscie lubie taką stylizację.
Dobrze że jest tyle tych wózeczkow w internecie i jest w czym wybierac, dobrze że nie rodzilysmy w latach 80, bo byla lipa:tak:
pozdrawiamy
 
Mam nadzieje,ze sie nie gniewasz Stanki za poprawe,ale moze ktos chcial poszukac takiego wozeczka:happy2:.
 
Olus ma wozek Quinny Buzz. Jestem bardzo zadowolona z tego wozka.Poprostu super. Tez uzywamy jeszzcze gondoli.
 
reklama
Do góry