reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

hmm dzięki Cortina :-) zaczne szukać jutro, najpierw poczytam wasze rady. Obiecałam mężowi że nie będę oszczędzać na naszym dziecku ale jest to silniejsze ode mnie :) bo wózek ktory mi sie podoba kosztuje ok 2300 ale troszkę szkoda mi takie pieniedze wydać na wózek.
 
reklama
My kupujemy wózeczek 3 w1 i myślę, że zmieścimy się w 2000 zł. Uważam, że to nie majątek jeśli chodzi o cały komplet, bo jest pełno zestawów droższych. Ta suma jest jeszcze do przełknięcia, bo 3 tyś to w życiu bym nie dała:p
 
martik - wózek wizualnie rewelacyjny :tak::tak::tak: Kolorek jak najbardziej uniwersalny :tak: My przy Mikołaju mieliśmy taki fioletowy fotelik samochodowy (dostalismy go od kuzynki, po jej synku - a ona kupowała go typowo pod chłopaka).

Nasz wózek ma kolor kawowy ale lubiłam przykrywać Mikołaja np turkusowym kocykiem czy przyczepialiśmy pałąk z kolorowymi zabaweczkami i już był troszkę ożywiony ;-)
Skrętne koła też ma co jest dla mnie mega wygodne. A zawsze można je zablokować (ta funkcja przydawała mi się zimą, jak w śniegu jeździliśmy :tak:)
 
odnośnie wózka to z własnej perspektywy mogę poradzić abyście przemyślały czy w przyszłości będziecie chciały jeszcze jedno dziecko i po jakim czasie. Bo jeśli nie chcecie długo czekać z kolejnym maleństwem to warto się zastanowić i kupić taki wózek, do którego później się dokupuje dostawkę i służy dla 2 dzieci. Ja bardzo żałuję że tak nie zrobiłam. I terza muszę kupić kolejny wózek a na swój szukać chętnych choć wątpię żeby udało się go odsprzedać :(
 
kasiadz - a znalazłaś bądź widziałaś gdzieś taki wózek ? bo ja nigdzie nie widziałam takich funkcji jedynie jakieś platformy doczepiane, a jeśli chodzi o mnie to twoja sygestia to naprawdę trafiona, mamy zamiar działać :-) właściwie odrazu tzn. może poczekamy tak aby dzidzia urodziła sie w innym roku ale jeśli chodzi o mnie to nie będe odwlekać tej decyzji tym bardziej, że na moją kruszynke czekaliśmy dość długo więc starania zaczynać będziemy szybko
 
ale ta dostawka buggypod to niby fajna, ale nie jest jakaś super praktyczna. wózek robi się szeroki jednak, nie do każdego miejsca idzie z nim wejść.
znam dziewczynę co ją miała i bardzo szybko sprzedała, a kupiła porządny wózek rok po roku
 
Gosia wszystko zalezy od potrzeb ;) moja kolezanka miala dla swojego 2 latka i sobie chwalila, maly jak byl zmeczony to siadal i jechal, jak mial sile isc skladali i szedl przy wozku :) wiec wszystko zalezy od starszaka i potrzeb rodzica mysle :)
 
reklama
Jak dla mnie ta dostawka mało praktyczna, wóżek szeroki przez to a jeszcze jak na tym folie założyć na deszcz? taki np 1-2 latek zasnie podczas jazdy i na siedząco drzema ani budy od wiatru ani nic... ja to dziwna jestem he he
 
Do góry