reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

hej dziewczyny weszłam na ten wątek i jestem w szoku :-) już wózki kupujecie a ja nawet ani jednej rzeczy dla dzidzola nie mam, chyba czas zacząć orientować sie w temacie. Mój wózek musi być lekki bo będzie trzeba go wnosić na 2 piętro ;( do piwnicy nie wejde tak panicznie boje sie szczurów że nie ma możliwości abym tam cokolwiek zostawiła. Na co zwrócić uwage poza tym z tego co wiem to siostra męza ma nam dać spacerówke więc mogłabym kupić tylko wózek głęboki, ale nie wiem czy w ogole są takie w sprzedaży.

To masz taki problem jak ja..Po długich poszukiwaniach- najlżejsze na rynku: Jane Muum Reverse, Navington Cadet oraz Graco Evo;) A nóż Ci sie spodobają;)
 
reklama
Anioleczku- ten wozek nie jest rozowy, bo nie kupilabym rozowego wiedzac od ponad miesiaca ze bede miala synka, ja bym ten kolor nazwala zgaszony fiolet albo nawet sliwkowy:))) i tak jak pisala Kasia ten( oczywiscie moim zdaniem) pasuje i dla dziewczynki i dla chlopca.
Wczoraj juz nim jezdzilam po domu i bardzo fajnie sie prowadzi, jest leciutki a kola mozna zablokowac i nie sa ruchome, moge ustawiac gondole i spacerowke przodem lub tylem do kierunku jazdy:) ciesze sie jak dziecko:rofl2::laugh2::rofl2:
 
Martik - wózek jak dla mnie bomba i kolorek gustowny i jak najbardziej unisex. Nie musi być przecież dziewczynka w różu i różowym wózku a chłopiec na niebiesko w niebieskim bo się zleją jak kameleon i tylko buźki będzie widać.

Ten kolor bardziej mi pasuje dla chłopczyka niż np ostra czerwień.

Tez jestem zdania aby dla dzieci wybierać kolorki żywe, czy też pastelowe. Nie widzę dziecka mojego w czarnym,ciemnym szarym,granacie itp.Czarny to najgorzej i granacie latem przyciągają promyki słonka więc istna sauna.

Ja dla dziewuszki chcę jakiś fiolecik, lila nie czysty róż.
 
ja przerobilam i czarny i bezowy woz i z tym nagrzewaniem to moje zdanie jest takie ze jak na dworze skwar to kazdy jeden sie nagrzewa ;) w mega upaly z dzieckiem sie z reguly nie wychodzi, lubilam tez rozwiazanie spacerowka bez budy i do tego parasolka ktora robila cien taka bardziej przewiewna wersja wozka ;)
wozkow jest teraz tyle ze mozna wybierac w kazdym kolorze, czasami producenci maja mozliwosc dokupienia poszycia na zmiane, taki tuning malym kosztem ;)
 
Anioleczku- ten wozek nie jest rozowy, bo nie kupilabym rozowego wiedzac od ponad miesiaca ze bede miala synka, ja bym ten kolor nazwala zgaszony fiolet albo nawet sliwkowy:))) i tak jak pisala Kasia ten( oczywiscie moim zdaniem) pasuje i dla dziewczynki i dla chlopca.
Wczoraj juz nim jezdzilam po domu i bardzo fajnie sie prowadzi, jest leciutki a kola mozna zablokowac i nie sa ruchome, moge ustawiac gondole i spacerowke przodem lub tylem do kierunku jazdy:) ciesze sie jak dziecko:rofl2::laugh2::rofl2:

To widocznie ja źle widziałam. Najważniejsze ze ty jesteś z niego zadowolona i ci sie podoba- w koncu to twój wózek:)

Co do skretnych kół- to ja juz pisałam gdzies dlaczego ich nie chcę:( Pewnie jak by była inna sytuacja to może i skusiłabym sie na skrętną oś. Boję sie po prostu że ze wzglądu na gabaryty wózka gondolowego mogę nie zaóważyć jakiejś przeszkody typu dziura krawężnik i najzwyczajniej wywrócić dziecia razem z wózkiem...
 
no rzecz gustu- jak ze wszystkim. Ja nie umiem prowadzić wózka ze skrętnymi kołami i już. Boję się go i dla własnego komfortu wolę proste koła. Ale co kto woli:) Jak widać większości odpowiadają skrętne i ok:)
 
no rzecz gustu- jak ze wszystkim. Ja nie umiem prowadzić wózka ze skrętnymi kołami i już. Boję się go i dla własnego komfortu wolę proste koła. Ale co kto woli:) Jak widać większości odpowiadają skrętne i ok:)

kochana:) powiem Ci, że te skrętne koła nie są takie jak jeszcze kilka lat temu:tak: Pamiętam jakie miał wózek brata, koszmar..W sklepie aż mnie zamurowało- w ogóle nie czułam, że są skrętne:szok: Mega wygoda
 
Dziewczyny a jest możliwość zakupu wózka ale tylko głębokiego ?? Jak mówiłam siostra męza ma nam dać spacerówke natomiast głęboki pożyczyła koleżance która niestety wózka już jej nie oddało - tak to jest z tym pożyczaniem ;/ ehh nie widzę sensu wydawania kasy na wózek 2w1 jeśli mogę mieć spacerówke za darmo, niestety nigdzie nie widziałam możliwości zakupu tylko wózka z gondolą
 
reklama
Dziewczyny a jest możliwość zakupu wózka ale tylko głębokiego ?? Jak mówiłam siostra męza ma nam dać spacerówke natomiast głęboki pożyczyła koleżance która niestety wózka już jej nie oddało - tak to jest z tym pożyczaniem ;/ ehh nie widzę sensu wydawania kasy na wózek 2w1 jeśli mogę mieć spacerówke za darmo, niestety nigdzie nie widziałam możliwości zakupu tylko wózka z gondolą
jest taka mozliwosc:
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry