reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

No właśnie średnio mi się podoba:-(
Cortina no właśnie też o tym myślałam czy do auta się zmieści.
Patik tak cały komplet gondola i spacerówka.
Mój problem rozwiązał się szybciej niż myślałam. Zadzwoniłam do mamy, żeby się skonsultować czy warto (kiedyś wspominała, że dołoży do wózka) no i jak jej powiedziałam co i jak to stwierdziła, że o wózek mam się nie martwić bo ona kupi (taki jaki wybiorę):-)
 
reklama
Hej Megi :-)
Ja tez podobnie jak Ty czekam na mojego bobasa i mam ten sam problem co Ty. Na rynku jest mnóstwo wózków, głebokie, wielofunkcyjne, od wyboru do koloru.... Znajomi polecaja mi wielofunkcyjny, ale poki co sama nie wiem na jaki sie zdecydowac. Na razie sie rozgladam....więc również przyłączam sie do Twojego pytania i pozdrawiam :-)
 
My mamy okazję odkupić od znajomych ten wózek
Roan Marita :: Wózki dziecięce i Foteliki samochodowe kolor czerwony. Sama nie wiem co mam myśleć. Wózek mi się podoba, minusem jak dla mnie są nieskrętne koła, ale z drugiej strony chcą za niego tylko 200zł. Wszyscy nam dookoła mówią, że nie warto kupować nowego wózka bo się nie opłaca. Ale mam teraz mętlik w głowie:szok:

Mnie się ten wózek zawsze podobał. Jest bardzo w moim typie Mam o nim dobre zdanie i znajomi też. No ale jak masz możliwość i mama pomoże kupić wózek marzeń to nie warto się zastanawiać- kupuj wymarzony:)
 
Przypadkiem, bo pojechalismy kupic wieksze akwarium dla naszych rybek, ktore sie rozmnozyly w blyskawicznym tempie, a ze najwiekszy sklep zoologoczny jest na drugim koncu miasta to zagladamy tam bardzo rzadko, a okazalo sie ze obok otworzyli niedawno sklep dzieciecy i weszlam tam oczywiscie;-) i byl... stal sobie taki piekny, i usmiechal sie do mnie:))) Mariusz oczywiscie zaraz przetestowal go od strony technicznej i oboje stwierdzilismy ze o to nam chodzi:))) Nie widzialam go nigdy wczesniej, sa w sprzedazy podobno dopiero od 5 miesiecy, i dopiero teraz kiedy znam nazwe znalazlam go w internecie:)))
 
reklama
Przypadkiem, bo pojechalismy kupic wieksze akwarium dla naszych rybek, ktore sie rozmnozyly w blyskawicznym tempie, a ze najwiekszy sklep zoologoczny jest na drugim koncu miasta to zagladamy tam bardzo rzadko, a okazalo sie ze obok otworzyli niedawno sklep dzieciecy i weszlam tam oczywiscie;-) i byl... stal sobie taki piekny, i usmiechal sie do mnie:))) Mariusz oczywiscie zaraz przetestowal go od strony technicznej i oboje stwierdzilismy ze o to nam chodzi:))) Nie widzialam go nigdy wczesniej, sa w sprzedazy podobno dopiero od 5 miesiecy, i dopiero teraz kiedy znam nazwe znalazlam go w internecie:)))

hahah alove story wozkowe normalnie to sie nazywa przeznaczenie wozkowe :-p;-):rofl2:
 
Do góry