reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zaufać?

zaciekawionazycia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2022
Postów
68
Jak zaufać antykoncepcji hormonalnej? Z moim lekarzem podjęliśmy decyzje, ze skorzystam z jakiejś antykoncepcji - spirala albo tabletki. Ale obawiam się czy długo trzeba żeby zaufać? Zaufalyscie od razu czy przyszło Wam to dopiero po jakimś czasie? I co według was lepsze? Spirala czy tabletki?
 
reklama
Jak zaufać antykoncepcji hormonalnej? Z moim lekarzem podjęliśmy decyzje, ze skorzystam z jakiejś antykoncepcji - spirala albo tabletki. Ale obawiam się czy długo trzeba żeby zaufać? Zaufalyscie od razu czy przyszło Wam to dopiero po jakimś czasie? I co według was lepsze? Spirala czy tabletki?
Ja gdy się zdecydowałam to wybrałam... plastry. Jeden plaster na tydzień, nie trzeba codziennie systematycznie pamiętać o tabletkach .
W sumie to z tego co pamiętam to odczekałam parę dni 🤔
 
Ja brałam tabletki i jakoś od razu zaufałam. Nie zawiodły. Po dwóch planowanych ciążach się zastanawiam nad spiralą, ale się boję. Jak nie wezmę tabletki to się zorientuję. A jak się spirala przesunie to nie będę od razu wiedziała.
 
Ja brałam tabletki i jakoś od razu zaufałam. Nie zawiodły. Po dwóch planowanych ciążach się zastanawiam nad spiralą, ale się boję. Jak nie wezmę tabletki to się zorientuję. A jak się spirala przesunie to nie będę od razu wiedziała.
Właśnie tez mysle o tym czy się przesunie czy nie ☹️ Mój lekarz doradza mi tabletki ale chyba maja dużo więcej skutków ubocznych
 
Ja brałam tabletki i jakoś od razu zaufałam. Nie zawiodły. Po dwóch planowanych ciążach się zastanawiam nad spiralą, ale się boję. Jak nie wezmę tabletki to się zorientuję. A jak się spirala przesunie to nie będę od razu wiedziała.
Jakiej firmy tabletki brałaś? Mój lekarz proponuje mi Vibin Mini albo Vines
 
Brałam Elin przed ciążami. Żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam. Po porodach Azalia, bo karmię. I jak za pierwszym razem super, tak za drugim ciągłe plamienia 😕
Przykro mi, ale czytałam, ze to częsty skutek uboczny. Nie myślałaś nad zmiana? Mnie ginekolog ostrzegał, ze mogę mieć brązowe plamienia przez 1 opakowanie jeśli się zdecyduje.
Ogólnie mam trochę problem z hormonami i mój lekarz skłania się ku tabletkom żeby ogarnąć trochę nieregularne okresy, ale tez się boje skutków ubocznych.
 
reklama
Do góry