reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek???

reklama
Mi bardzo szybko zaczął się zaokrąglać mimo iż to moja pierwsza ciąża, tzn już jakoś ok 11 tyg. Obecnie jestem w 14 tygodniu i brzuszek mam dosyć spory jak na ten wiek ciąży. Zresztą gdzieś wklejałam fotkę swojego brzucha, ale nie pamietam w jakim temacie :-) No ale to kewstia każdej z nas osobno, niektórym szybciej rosną brzuszki innym wolniej. Zresztą ja mam już ponad 2 kg na plusie :-)
 
a co do zdjęć. Jak chcesz sobie brzuszki porównać, to jest dział tu na ciąża, poród, połóg i jest o brzuchach, i jest tam temat brzuszki forumowiczek ;) i tam dziewczyny wklejają zdjęcia swoich brzuszków ;]
 
W pierwszej ciąży brzuszek pojawił się w 5 miesiącu, ale był bardzo malutki :) Tym razem jednak o wiele wcześniej, w 3 miesiącu był już widoczny. Ale jak napisałaś zależy to od wielu czynników i każdej z nas brzuszek rośnie w innym czasie.
 
U mnie w perwszej ciazy dopiero w piatym miesiacu,a teraz juz cos sie zaczyna zaokraglac (ale podobno to normane w drugiej haha) ;-)
To prawda,u mnie w pierwszej ciązy brzuszek zaczął rosnąć dopiero w 5-6 miesiącu ale i tak pod koniec miałam mały bo zaledwie 94 cm a synek urodził się dość duży i ważył 3550g,w drugiej ciąży brzuszek był widoczny już w trzecim miesiącu,wiadomo mięsnie i wiązadła już nie te:no::no:
 
u mnie brzusio był widoczny dopiero ok 6 miesiąca, teraz (32tc) też nie jest za bardzo imponujący ale może to i lepiej bo moja skora i tak ciężko to znosi swędzi jak cholera a o rozstępach lepiej nie wspominać:szok:
 
Ja jestem obecnie w 21 tygodniu i jak narazie to mój brzuszek nie jest zabytnio widoczny.Oczywiście urusł już troszeczkę ale nie na tyle żeby się rzucał w oczy choć trochę ;-)
 
reklama
Do góry