reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek???

a co do zdjęć. Jak chcesz sobie brzuszki porównać, to jest dział tu na ciąża, poród, połóg i jest o brzuchach, i jest tam temat brzuszki forumowiczek ;) i tam dziewczyny wklejają zdjęcia swoich brzuszków ;]

No właśnie na brzuszkach jest też mój :-)

A co do wchodzenia wq boczki to mi niestety w boczki też idzie, mimo iż jestem szczupłą osobą, ale czego się nie robi dla Maluszka :-D
 
reklama
u mnie tez jakos 5-6 miesiac a nie licze wczesniejszego "brzuszka z objedzenia".....

No więc jak widać jednym rosną w szybkim tempie a innym nie. A co do brzuszka z objedzenia to ja takiego nie miałam nigdy, bo mam tak szybką przemianę materii że nawet jak się "obeżrę" to nic nie widać :eek: Tak samo miałam przed ciążą, nigdy mi nawet trochę nie wypchęło od jedzenia :-) No i dlatego odrazu wiedziałam że to właśnie ciążowy brzuszek :-)
 
ja sobie kupilam FISSAN. Z tych co byly w aptece on jedyny nie zawiera toksycznych skladnikow, szkodliwych na plod takich jak np. Methylparaben, Propylene glycol, Parabeny itp. Jeszcze go nie uzywam, bo za wczesnie na to, ale bede.


Ten FISSAN o ktorym piszesz ile kosztuje w aptece??A moze ktos inny wie?
 
No więc jak widać jednym rosną w szybkim tempie a innym nie. A co do brzuszka z objedzenia to ja takiego nie miałam nigdy, bo mam tak szybką przemianę materii że nawet jak się "obeżrę" to nic nie widać :eek: Tak samo miałam przed ciążą, nigdy mi nawet trochę nie wypchęło od jedzenia :-) No i dlatego odrazu wiedziałam że to właśnie ciążowy brzuszek :-)

To zazdroszcze...:tak: ja jak tylko zjem sniadanie to od razu mi ''wywali'' brzuch,plaski mam rano na czczo a pozniej to juz caly dzien na bezdechu:-D bo jak nie wciagne to wygladam jak w 4 miesiacu:eek: bardzo mnie to wkurza...wage mam dobra,nawet cwiczylam sporo...tak,ze brzuch mam nawet plaski,ale wlasnie wytarczy,ze pojem to od razu wystaje.:crazy:

A co do brzuszka ciazowego to u mnie widoczny byl dopiero w 6 miesiacu...wczesniej wygladalam tylko jakbym przytyla...:sorry: tak,ze jak ktos nie wiedzial o ciazy to mogl pomyslec,ze mi sie przytylo tylko:-)
 
To zazdroszcze...:tak: ja jak tylko zjem sniadanie to od razu mi ''wywali'' brzuch,plaski mam rano na czczo a pozniej to juz caly dzien na bezdechu:-D bo jak nie wciagne to wygladam jak w 4 miesiacu:eek: bardzo mnie to wkurza...wage mam dobra,nawet cwiczylam sporo...tak,ze brzuch mam nawet plaski,ale wlasnie wytarczy,ze pojem to od razu wystaje.:crazy:

Hm... ja też sporo ćwiczyłam i myślę, ze to właśnie dlatego mam taką "strukturę" brzucha a nie inną, chociaż jak widać u Ciebie się to nie sprawdza. Chociaż zależy też w jaki sposób ćwiczylaś i czy to były typowe ćwiczenia na mięśnie brzucha czy ogólnie. Bo ja mięśnie brzucha mam dość dobrze rozwinięte, chociaż w ciąży jakoś tego nie widać - widać tylko brzuszek :-D
 
No więc jak widać jednym rosną w szybkim tempie a innym nie. A co do brzuszka z objedzenia to ja takiego nie miałam nigdy, bo mam tak szybką przemianę materii że nawet jak się "obeżrę" to nic nie widać :eek: Tak samo miałam przed ciążą, nigdy mi nawet trochę nie wypchęło od jedzenia :-) No i dlatego odrazu wiedziałam że to właśnie ciążowy brzuszek :-)
ja jestem tancerka i fotomodelka wiec kochana na brzuszek nie moglam nigdy narzekac i wogole na cale swoje cialo :-D... a odkad zaczelam byc w ciazy brzusio w tluszczyk leciutko obrosl i od przejedzenia na poczatku zaczelo go wywalac!!!! teraz mam w pasie 102cm......

Ten FISSAN o ktorym piszesz ile kosztuje w aptece??A moze ktos inny wie?
ja go stosuje - jest boski, ale mi teraz zaczely po nim wychodzic niekiedy male krosteczki wiec ograniczylam go :)...

25zl kosztuje tak przewaznie ;)...
 
U brzuszek był widoczny dopiero na przełomie 5 i 6 miesiąca.
Ale potem rósł w strasznym tempie :-)
Przed porodem miałam 110 w pasie ( przed ciążą 64).
 
Mi się lekko zaokrągliło podbrzusze już w 7tc, ale ja szczupła jestem. Od początku przytyłam jakieś 3,5- 4 kg. No ale teraz to już taką małą piłeczkę mam z przodu, więc nawet jak ktoś nie wiedział, że jestem w ciąży to się sam orientuje jak mnie zobaczy :-D
 
reklama
Ja mam Jeansy ciążowe, stare dresowe spodnie które na mnie jeszcze wchodzą :D. Ale w planie jest kupno spódnicy ciążowej.
 
Do góry