reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

reklama
No mi tez nogi puchną ale jak już sie rozchodziłam troche na tych spacerach to jest lepiej, choc wokól kostek widze małe oponki ;// ogólnie czuje sie dobrze, łapia mnie lekkie skurcze i nic poza tym... jutro wizyta dowiem sie czegos wiecej.... zmeczenie tez czuje i boli troche w kroku ale da sie wytrzymac,,, bardziej bolalo jak pessar mialam...
 
Mnie zmęczenie też już w kośc daje i jakos to pod koniec sie dłuzy, ale mam nadzieje że mała niedługo zechce wyjsc na swiat, jesli nie przed świetami to jakos po ;))
 
czesc dziewczynki:)
meldujemy sie, ze u nas wszystko dobrze. Mikulek rosnie jak na drozdzach:) Grzeczniutki jest, naprawde nie moge na niego narzekac, nocki ladnie przesypia. A jak tam u Was? Ooooo widze ze juz tez niedlugo sie rozpakujecie:) Pochwale Wam sie zdjeciem mojego Szkraba:) Buziaki
 

Załączniki

  • DSC01979..jpg
    DSC01979..jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 27
czesc dziewczynki:)
meldujemy sie, ze u nas wszystko dobrze. Mikulek rosnie jak na drozdzach:) Grzeczniutki jest, naprawde nie moge na niego narzekac, nocki ladnie przesypia. A jak tam u Was? Ooooo widze ze juz tez niedlugo sie rozpakujecie:) Pochwale Wam sie zdjeciem mojego Szkraba:) Buziaki

O rany mały przystojniak nam rośnie!! :) Super chłopczyk!! Ciesze sie ze u Was wszystko dobrze!! I ze zaglądasz jeszcze czasami tu do nas jak masz chwilke ;)) Ja tez juz czekam na Julcie ale jak narazie dobrze jej w brzuchalku u mamy ;))) Buziaki i pozdrawienia dla Was!!
 
Witam dziewczyny
mam dwie sliczne damy obie ciaze byłam "sama" bo moj P. jest kierowca co sie napłakałam to moje. Teraz tez nie jest łatwo niby nie jestem sama bo mam juz dorosła 2-latke i kruszyneczke ale jak o 20 juz spia to tylko ryczec mi sie chce jak widze jakas rodzinke na spacerze albo kolezanki opowiadaja ze siedza wieczorami ze swoimi mezamy szlag mnie trafia...
 
reklama
No to jest przykre ;(( Mój koszmar z samotnościa wreszcie sie skończył, bo mąż zjechal na stałe do Polski żeby byc ze mna i córcia jak sie urodzi. Wiec ciesze sie ze juz nie bede musiala byc sama, rozumiem Cie doskonale jak jest ciezko ;((
 
Do góry