reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

reklama
Dzidzia się rozwija i nadal nie wiem, co tam ma. Mam wstydliwe dziecko ;-)
Z chłopakiem coraz lepiej mi się układa, za jakiś tydzień już będę mogła się zająć już tylko naszym dzieckiem, bo będę miała spokój ze szkołą, chcemy wynająć mieszkanie. A ślub...hmm...czekam aż mi się oświadczy :-)
 
Dzidzia się rozwija i nadal nie wiem, co tam ma. Mam wstydliwe dziecko ;-)
Z chłopakiem coraz lepiej mi się układa, za jakiś tydzień już będę mogła się zająć już tylko naszym dzieckiem, bo będę miała spokój ze szkołą, chcemy wynająć mieszkanie. A ślub...hmm...czekam aż mi się oświadczy :-)
No to kochana bardzo mnie to cieszy!!!!!:-):-):-):-) I trzymam kciuki za rychłe zaręczyny :-):-):-)
 
hej,tez siedze w sumie sama bo moj maz pracuje 7 dni w tygodniu i szczerze mowiac ze mna jest tak,ze mi samotnosc wogole nie przeszkadza:szok:mam w domu pieska,wiec jakby co to sobie spacerujemy,nakupowalam tez sobie duzo ksiazek-samotnosc da sie zniesc:-)
 
hej,tez siedze w sumie sama bo moj maz pracuje 7 dni w tygodniu i szczerze mowiac ze mna jest tak,ze mi samotnosc wogole nie przeszkadza:szok:mam w domu pieska,wiec jakby co to sobie spacerujemy,nakupowalam tez sobie duzo ksiazek-samotnosc da sie zniesc:-)
Pewnie że da się znieśc... ja teraz w sumie nie narzekam bo mój mężus jest cały czas ze mną:-):-) niestety za 3 tygodnie mi sie skoncza dobre czasy bo bedzie musial wrocic do pracy tam:crazy: ale dam rade... coraz blizej porodu wiec wytrzymam:-):-) Byleby Juleczka urodziła sie szczęśliwie i zdrowo :-):-)
 
ja mieszkam w Niemczech a cala moja rodzina jest w Polsce:-(Moja tez ma miec na imie Juleczka:)uwazam,ze to imie jest przesliczne:)
Jestem tego samego zdania-to najpiękniejsze imie na swiecie hihi Ja jak narazie w Polsce ale kto wie.... mąz pracuje w Holandii wiec moze i ja tam wyjade...
 
Hej dziewczynki, wczoraj byłam u doktora i moja niusia waży już 2,5 kg hihi ułożyła sie główką w dół:-):-):-) Kurde nie mogę sie doczekac kiedy ten czas zleci i urodze.... tak bym chciała ją przytulic juz:-):-):-)
 
reklama
Do góry