reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

kamilka dziekuje:) a czym sie kochana stresujesz? Dla mnie ciaza byla dosc ciezkim okresem ale teraz jest juz o wiele lepiej:-)
 
reklama
kamilka dziekuje:) a czym sie kochana stresujesz? Dla mnie ciaza byla dosc ciezkim okresem ale teraz jest juz o wiele lepiej:-)
A tak wszystkim po troszku, boje sie porodu tym bardziej ze bede sama bo moj mezus przyjedzie dopiero po(praca-sila wyzsza):-( no i tak ogolnie zeby z mala wszystko bylo dobrze. Chcialabym zeby juz z nami byla ale niech posiedzi w brzuszku jeszcze te 8 tyg :-):-):-) Wreszcie sie spelniaja moje marzenia!!
 
agugucha gratulacje:-)
sliczne malenstwo:-)ciesze sie ze juz macie go obok....
nasz Marcel juz skonczyl miesiac i jak narazie odpukac wszystko ok...
24-go mam sprawe rozwodowa ,trzymajcie kciuki ,zeby poszlo gladko i zebym sie juz pozbyla tego ciezara...
Kamilka tobie tez gratulacje-wam:-)wszystkiego naj..naj....kofana:-)
 
agugucha gratulacje:-)
sliczne malenstwo:-)ciesze sie ze juz macie go obok....
nasz Marcel juz skonczyl miesiac i jak narazie odpukac wszystko ok...
24-go mam sprawe rozwodowa ,trzymajcie kciuki ,zeby poszlo gladko i zebym sie juz pozbyla tego ciezara...
Kamilka tobie tez gratulacje-wam:-)wszystkiego naj..naj....kofana:-)
Dziekujemy kochana!!!!!!!!! Bede trzymala kciuki za Ciebie zebys miala juz za soba te zle czasy i nie musiala do nich wracac!! Buziaki dla Was i waszych maluszków!!
 
reklama
agugucha gratulacje:-)
sliczne malenstwo:-)ciesze sie ze juz macie go obok....
nasz Marcel juz skonczyl miesiac i jak narazie odpukac wszystko ok...
24-go mam sprawe rozwodowa ,trzymajcie kciuki ,zeby poszlo gladko i zebym sie juz pozbyla tego ciezara...



Na pewno wszytsko będzie dobrze i pójdzie gładko ;-)
 
Do góry