reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Hej!
Ja biorę cerazette i miałam do tej pory 2 okresy - jeden 7go dnia brania tabletek, trwał 10 dni, potem 2 miesiace przerwy i teraz 8-dniowe plamienie.
Mi to akurat nie przeszkadza ten rozregulowany okres/plamienie, objawów ubocznych tez nie mam...
Ja jestem zadowolona.
 
reklama
ja po ponad 5 miesiącach zażywania Cerazette odstawiłam. moje libido w trakcie ich zażywania spadło poniżej zera. kompletnie straciłam ochotę na seks. tabletek nie biorę już 3 tygodnie i nareszcie czuję, że mój organizm normalnie pracuje. i właśnie czekam na pierwszą od czasów zajścia w ciążę (nie licząc połogu i plamienia z wywołania przez Ceraztte) @. i się doczekać nie mogę :-p
 
Ja biorę już prawie dwa miesiące i cały czas krwawię, moja ginka powiedziała ze mam poczekać do końca drugiego opakowania i odstawić jeśli krwawienie nie ustanie i coś mi się wydaje że znowu jestem skazana na gumki. No i w dodatku zero ochoty na seks.:no:
 
hej:) ja mam pytanie odnosnie przesuwania okresu tabletkami..... mialas ktoras jakies problemy po tym? bo mnie dzis gin postraszyl a mam wyjazd nad morze :-( help!!!!!!
 
witam :-) potrzebuje Waszej pomocy, a raczej opinii.... co sadzicie o przesuwaniu okresu tabletkami? i czy miałyście jakieś problemy potem? bo mnie dzis lekarz postarszył, ze jedna kobitka przesunela o 1dzien a potem przez 3 miesiace plamila i lazila po lekarzach prywatnych.... a ja mam wyjazd nad morze i to jedyny termin, a akurat wtedy mi okres wypada:-( i chcialam przesunac o jakies 3 dni... ale teraz juz sie boje:-( help!!!
 
ja tylko raz przesuwałam chyba o tydzień i nic mi po tym nie było. ale każda kobieta może inaczej reagować. to sprawa bardzo indywidualna. jednej nic nie będzie, inna -tak jak przytoczona przez lekarza pacjentka- będzie miała problemy.
antykoncepcja to hormony - nigdy tak do końca nie wiadomo jak mocno zaingerują w nasz organizm
 
Hej ja przesuwałam kilka razy jak brałam tabletki dwa razy były to krutkie przesunięcia parodniowe nie przekraczające tygodnia, a jeden raz przesunełam o całe opakowanie czyli nie robiłam przerwy na okres tylko po skończonym jednym zaczełam drugie, ale musiałam bo nie chciałam spędzić podruży poślubnej z okresem;-) jak skończyłam opakowanie to zrobiłam przerwe, okres był normalny jak gdyby nigdy nic :tak: Wydaje mi się że spokojnie możesz sobie pozwolić na przedłużenie o tydzień. Pozdrawiam
 
reklama
a to spox :-) bo juz myslalam ze cale... to chyba sie az zdecuduje i zobaczymy co z tego wyniknie.... no bo jak to tak nad morzem z okresem??!!:szok: nie ma mowy :-D dzieki za pomoc, pozdrawiam:-) :cool2:
 
Do góry