reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

Wiolcia - ja w ogóle nie siedziałam jako dziecko, najpierw nauczyłam się stać a potem siedzieć i jakoś żyję - jak mama mnie podnosiła o siadu to myk na nogi i stałam. Co do brzucha to mój bąbel też nie lubi, chociaż teraz odkryła nową możliwość pełzania (dużo powiedziane bo przesuwa się o jakieś 30 cm na 5 minut) to czasem poleży - i to akurat w naszym przypadku nie ma nic wspólnego z napięciem które Zuzka ma - tak mówiła rehabilitantka - ot taki jej urok
 
reklama
Mój szkrab od soboty regularnie przewraca się z brzucha na plecy...
Od 3 dni piszczy, że się nie da w domu wytrzymać...

A dzisiaj siedzieliśmy/leżeliśmy w ogródku na ławce... Mały leżał na pleckach na moim brzuchu i był lekko uniesiony żeby coś widział.. a tu nagle hop i mały się sam podniósł do siadu. Wystraszyłam się jak nigdy. Ja go do mnie, a ten hop i znów siedzi...

A teraz leży na macie na brzuszku... i macha nóżkami tak jakby jechał na rowerze.. no z tym, że właśnie na brzuchu :p
 
Gratuluję postępów. Cieszę się razem z wami.:happy2:
Jakoś na dniach zauważyłam w dolnych jedynkach dwa białe punkciki. Nie wiem, ale może coś się ruszy z zębami, w dodatku coraz bardziej się ślini. Teściowa mówiła, że to zalążki. Poczekamy, zobaczymy.
 
moja od paru dni przewraca sie na boki i prawie na brzuch ;) tzn. dol ma juz zupelnie odwrocony, a z gora gorzej, bo reka przeszkadza. i strasznie piszczy i krzyczy :D
 
Mój mały wrzucił chyba wyższy bieg. Nie dość, że się ślini od kilku dni tak bardzo, że wiecznie mokre ma body to o 17.55 naszego czasu zaczął puszczać bańki.

Jakie te dzieci są pocieszne... :)


Gufi: Mój też na plecach się próbuje przekręcić... Patrzy, ze coś za nim leży.. Zaczyna się wyginać w bok/do tyłu i prostuje ręce.. Robi to jednak tak wolno, że trochę mu to przekręcenie się jeszcze zajmie.. Chociaż nie wiem czym mnie jutro zaskoczy :)
 
No i leniuszek wreszcie zaliczył obrót brzuszek plecki wczoraj wieczorem :- )A kumate to moje słoneczko, ze az miło. No i te stopy, ukochana zabawka ;-) No to teraz tylko patrzec jak się kulac zacz nie bo obie przwerotki wykonane...Choc jemu to do poruszania nie potrzebne bo on jak Franek porusza się na plecach...Ostatnio "zlazł" z koca i śmiał się do mnie. Od razu mi sie Franek przypomniał. No i do taty się zaczął głosno smiac i wreszcie do mnie, choc na samym końcu :-( No i te jego mostki. W ogole rozwija się zupełnie inaczej niż Lolo :-) I to tak się różnią, że aż dziw bierze :-)
Gufi teraz to moment i sie przekreci ;-)
A te piski, krzyki to i u nas obecne na porządku dziennym.
Elena u nas zalażki widać, ryczy, ślini się, ręce je ...I tyle :-( Ma takie dni, ze bym mu chetnie sma je wydłubała...Oby u Was poszło szybko i bez wielkiego bólu...
 
Ostatnia edycja:
Bodzinka u nas ślini się jak oszalały i bierze ręcę i zabawki do buzi. Tylko tyle. Jak zwykłe jest spokojny. Już gdzieś od trzech tygodni masuję mu podczas wieczornej kąpieli nasadką sylikonową szczoteczką na palec. Nie wiem, czy ma to wpływ na jego spokój, ale chcę go uczyć higieny od najmłodszego. Z maści na żabkowanie polecam Calgel.
 
U nas ząbki wylazły w momencie. Zauważyłam białe punkciki na dziąśle i 2 dni później zębole się przebiły. Teraz Ida namiętnie gryzie wszystkich w palce :-D
Muszę szczoteczkę kupić, bo jakoś nie spodziewałam się, że te zęby tak szybko wyjdą.
 
ja wiem że głupia jestem ale czy ktoś mógłby wstawić zdjęcie zębów swojego dziecka, bo ja nie wiem czy to co Zuzka ma w paszczy to początek zębów czy jakieś inne cholerstwo
 
reklama
Do góry