reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

Oj Irtasia, ale Jacki dostarcza Ci ostatnio wrażeń :nerd:

Próbowałaś coś pokombinować z laptopem :confused:
Dzis go wlaczylam i niechodzi:-(
ale ugadalismy sie ze szwagrem ze on to wezmie na siebie ze to jego dzieci zalaly i pujdzie to na ubezpieczenie chociaz moze polowe dostane to sie czesc splaci i nowy zamowi:baffled:
 
reklama
Ten helloween juz mi bokiem wychodzi chodza i dzwonia mi tu te dzieci juz od 18 :baffled: Jenni marudzi ale ani jej nie klade bo ja obudza i dopiero bedzie a Jacki poszla ze sasiadka i jej dziecmi tez na obchod:baffled:
A my z Madzią dzisiaj sobie zdałyśmy sprawę, ze w tym roku jest zupełna cisza z Halloween. W poprzednich latach promowano rózne dynie, w tel też pokazywały sie rózne symbole. A dzisiaj nic.
 
U nas trochę symboli się pokazało w marketach, dziś widziałam też dzieciaki poprzebierane pod blokiem, ale jakoś to wszystko przyciszone w tym roku faktycznie.
 
U nas trochę symboli się pokazało w marketach, dziś widziałam też dzieciaki poprzebierane pod blokiem, ale jakoś to wszystko przyciszone w tym roku faktycznie.

Według mnie całe szczęście,jakos nie jestem zwolennikiem tego "święta".Fakt,też zauważyłam wyciszenie...
 
Ja tez jakos nie przepadam za tym halloween.Moje dzieciaki pochodziły troche,ale nikt ich nie wpuscił:baffled::sorry2:.Wiedzialam,ze tak bedzie i sama kupilam im cukierki Wedla i chocobonsy:-p.Troche im tym humor poprawiłam;-):tak:
 
Tu się bardzo hucznie obchodzi Halloween. Fajerwerków jest więcej niż na Sylwestra:-p Jednak ku mojemu zdziwieniu tu, w tej mniejszej miejscowości gdzie teraz mieszkam, dzieciaki nie chodziły... a ja się przygotowałam:sorry2: Za to w Dublinie na osiedlach pełno dzieciaków. W tamtym roku bałam się, że nam słodyczy nie wystarczy:-p
A to moje skromne dekoracje halloween' owe;-)
 
Witam :-)
Dzis wyleciala mi blomba siedziala az miesiac a zab leczony kanalowo 3 miesiace:wściekła/y: dziura wielka na calego palca:baffled:
 
reklama
Tu się bardzo hucznie obchodzi Halloween. Fajerwerków jest więcej niż na Sylwestra:-p Jednak ku mojemu zdziwieniu tu, w tej mniejszej miejscowości gdzie teraz mieszkam, dzieciaki nie chodziły... a ja się przygotowałam:sorry2: Za to w Dublinie na osiedlach pełno dzieciaków. W tamtym roku bałam się, że nam słodyczy nie wystarczy:-p
A to moje skromne dekoracje halloween' owe;-)

U nas tez niezbyt duzo dzieci chodzilo,ale mimo to bylo swietnie. Az sie wzruszylam jak zobaczylam male szkraby poprzebierane i takie szczesliwe. A Milenka jaka byla zachwycona petardami i tym ze duchy chodza po ulicach. Mi to sie bardzo podoba, ale tylko tutaj. W Polsce to swieto jest dziwne i nie pasuje poprostu, a tutaj to jest ich tradycja od dawien dawna.
 
Do góry