reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
Irtasia, poczekaj jeszcze do jutra. Moze rzeczywiscie wyschnie. Tylko jednak broń Boze nie włączaj go do prądu i wyjmij baterie. Musi sie suszyc zupełnie bez ładowania. Chociaż tydzień temu Majka rzygneła akuracik na pilota od telewizora.Odrazu wyjełam baterie i umyłam pod wodą Potem wysuszyłam na kaloryferzi po kilku godzinach zaczał działać. Niestey po jakimś czasie sie blokuje. Przełącza mnie na Polsat i włacza światło, bo mam na pilota.
Kiedys mama spała u mnie i nagle budzi mnie w srodku nocy, ze jej sie sam włączył telewizor z jego ulubiona stacja i zapaliło sie światło. Była z deka wystraszona.
 
Irtasia-wysusz porzadnie jak radza dziewczyny, rozłóż na czesci na ile jest to mozliwe. Zajrzyj do niego nie wczesniej jak za tydzień.Moje dziecko utopiło mi w wannie juz 4 telefony-totalnie zalanie a dwa z nich działaja:-p-chociaz na poczatku tez nie dawały znaku zycia i nie kwalifikowały sie do naprawy:no:
 
z tego co sie dowiedzialam to nic sie nieda zrobic a naprawa bedzie za droga i ze w srodku zdazylo sie popalic takze niema sensu nawet godawac do naprawy bo durnie tam nie siedza i beda widzieli co sie stalo:-(
Irtasia, dobrze go osusz, zostaw przez 3-4 dni na odkręconym grzejniku na ręczniku i zanieś go do naprawy gwarancyjnej. Oczywiście nie możesz się przyznać, że był zalany :sorry2: Trzeba głupa palić, wcisnąć coś w stylu, że nagle przestał Ci działać i tyle. Komputer może się też spalić bez udziału wody :tak: Jak się uda go dokładnie osuszyć i nie zdradzisz się przy oddawaniu, to przyjmą Ci do naprawy gwarancyjnej.
 
Irtasia, dobrze go osusz, zostaw przez 3-4 dni na odkręconym grzejniku na ręczniku i zanieś go do naprawy gwarancyjnej. Oczywiście nie możesz się przyznać, że był zalany :sorry2: Trzeba głupa palić, wcisnąć coś w stylu, że nagle przestał Ci działać i tyle. Komputer może się też spalić bez udziału wody :tak: Jak się uda go dokładnie osuszyć i nie zdradzisz się przy oddawaniu, to przyjmą Ci do naprawy gwarancyjnej.
Spokojnie można suszyć kilka dni(moja myszka osuszona działa),podobnie było z pilotem.
Kiedys Kuba na zrzucił myszkę,niby uszkodzenie mechaniczne nie kwalifikuje sie do naprawy,a nam wymienili w ramach gwarancji na nowa.Warto próbować.:tak:
 
Nuska,starsznie czesto ostatnio chorujesz:baffled:.Czy zwykle masz gardło chore?Jelsi tak,to moze zrob sobie wyzmaz z gardla,moze jakas bakteryjka sie przyplatała.Moznaby wtedy dobrac odpowiedni antybiotyk.

Ja sama czuje,ze bierze mnie znow przeziebienie.Ostatnio jak bylam na uczelni kaslalam jak etatowy gruzlik,a dzis sie obudzilam z katarem.I znowu pojde przeziebiona:baffled:.Gorzej bo i konrad zaczyna klasłac:baffled:.
 
reklama
Do góry