reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mało, ze sie nie wyspałam, to teraz chyba nerwowo sie wykończę!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Moja wielce szanowna promotorka zawitała wczoraj na uczelnie - całe szczęście, że zostawiłam jej prace - ale myślałam, ze ona już teraz będzie raz w tygodniu, a ta dopiero zjawi się ponownie w październiku....i kto mi napiszę list i podpisze podanie do dziekana o przedłużenie sesji w związku z obroną w późniejszym terminie, który ma była złożone do 28 września....:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: czemu mi nie powiedziała, ze jej później nie będzie, jak z nią rozmawiałam...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no jasna c h o l e r a !!!!!!!!!!
 
Współczuję, ja też broniłam swoją pracę magisterska jak Madzia miała pół roku. W dodatku była wtedy bardzo chora, Miała zatrzymanie moczu w nerkach, do tego ząbki....:baffled:. I też wszyscy byli mili ale tylko w gębie. Ale im na złosc obroniłam.
 
Czuje sie dzisiaj okropnie....katar jak chol...kaszel i boli mnie gardlo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Julcia cos jeszcze tez ma katarek, zastanawiam sie czy jak jeszcze jutro bedzie miala to przejde sie z nia do lekarza:sorry2:bo ma go od czwartku....chyba juz powinien zniknac :confused::baffled:
witamy w klubie chorych lutówek

MYSIA ja tez wiem co to obrona i to 2 prac (licencjatu i mgr. z małym dzieckiem:tak:) WSPóLCZUJE
 
duzo zdrowia dla przeziebionych MAM i powodzenia dla Mam broniacych sie, wszystko bedzie ok!!!!!!!!!!!!!!
 
A słyszałyście o tej prawidłowości, ze jeżeli kilka kobiet przebywa ze sobą dłuższy czas, np. w pracy, to zaczyna im się zbiegac okres@? My to przetestowałyśmy i o dziwo :szok:coś w tym jest. Ponoc jest to nasza zwierzęca pozostałosc. Samice (bez obrazy) walczą o samca. Wygrywa tę walkę ta, która będzie najwcześniej płodna. Dlatego zaczyna się ta dziwna rywalizacja.
Jak tylko to wyczytałyśmy, zaczęłyśmy w pracy zwracac uwagę na nasze terminy. Okazało sie, że właściwie niepotrzebnie prowadzimy odrębne kalendarzyki. Wystarczyło, ze jedna miała zapisane, a reszta z tego mogła korzystac.
 
reklama
ja słyszałam taką wersje :-D że jest to związane niby z tym że okres wypada równo by równo mogły mieć "samice" :-D;-) dzieci i jeśli jednej matce po porodzie coś sie stanie to żeby inne mogły wykarmić jej dziecko :tak::-D
 
Do góry