reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

Jak mieszkałam z siostrą to zawsze miałyśmy @ w podobnym czasie.:tak:A terzaz nie.Coś w tym jest.
 
reklama
Jak chodziłamdo pracy, to też równo dostawałyśmy @

Ale z moją córką to chyba tylko raz miałam w tym samym czasie.
 
Mysia ja też się jeszcze nie broniłam, ale mi nie musi promotorka nic podpisywać. Ponieważ nie zarejestrowałam pracy do 31 sierpnia jestem skreślona z listy studentów. Przy rejestracji pracy muszę napisać prośbę do dziekana o reaktywacje i mogę się bronić :tak:A o przedłużenie sesji prosi się jeśli do 31 sierpnia nie ma się wszystkich egazminów zdanych. Nie wiem czy tak jest na wszystkich uczelniach :confused:
Moja promotorka odesłała mi dzisiaj pracę i wszystko jest ok :-)

U nas jest tak, ze trzeba przedłużenie sesji załatwiać, nawet jak ma sie wszystkie egzaminy..:tak::tak: i to promotorka wtedy pisze list do dziekana i do tego podpisuje podanie o to przedłużenie.....i wkurza mnie, ze jej nie będzie to końca września, gdy ja to muszę zrobić...a miała być!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: będą kłopoty...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a moja praca dopiero w toku sprawdzania...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do tego bierze mnie kaszel i katar...:wściekła/y::wściekła/y: no i od dwóch dni wkurzona, teraz osłabiona...w mordę jeża....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a tu tyle roboty
 
a ja znowu jakies uczulenie dostałam :wściekła/y::wściekła/y: obsypana jestem na rękach i twarz jakby mnie posiekały komary ale tyle ukończeń to nie możliwe a jak swędzi :wściekła/y: Robert sie śmiał że mam różyczkę albo ospę :wściekła/y:
 
a ja znowu jakies uczulenie dostałam :wściekła/y::wściekła/y: obsypana jestem na rękach i twarz jakby mnie posiekały komary ale tyle ukończeń to nie możliwe a jak swędzi :wściekła/y: Robert sie śmiał że mam różyczkę albo ospę :wściekła/y:

ojej Gosia, wspolczuje, a wiesz na co?
A Robert niech sie nie smieje, tylko Ci wapno przyniesie!!!!
 
ojej Gosia, wspolczuje, a wiesz na co?
A Robert niech sie nie smieje, tylko Ci wapno przyniesie!!!!

:no: nie wiem kiedyś też tak miałam myślałam że to komary mnie tak pogryzły bo tylko dłoniach i twarzy mnie obsypało a na dodatek rano tak mnie żołądek bolał że o mało co bym zwymiotowała i obaliła się bo zrobiło mi sie słabo i do tego dreszcze :-(szybko poszłam się położyć po godzinie mi przeszły wszystkie objawy :baffled:no ale uczulenie zostało i swędzi okropnie :wściekła/y:
 
a ja znowu jakies uczulenie dostałam :wściekła/y::wściekła/y: obsypana jestem na rękach i twarz jakby mnie posiekały komary ale tyle ukończeń to nie możliwe a jak swędzi :wściekła/y: Robert sie śmiał że mam różyczkę albo ospę :wściekła/y:

Gosiu, wiesz co jest najzabawniejsze ze mam prawie to samo:wściekła/y:
U mnie jakies dwa dni temu zaczelo sie ale od nog, pozniej na piersiech teraz rece i brzuch.....swedzi jak cholerka< nie moge opanowac drapania:laugh2:> i nie jest to na calym ciele tylko miejscami dokladnie tak jak by cos porzarlo.....siostra ma to samo moja mama tez...dzisiaj ida do lekarza:baffled::confused: ciekawe co to za dziadostwo.....
ostatnio jadlysmy dosc duzo winogrona itp. moze to to:sorry2::confused:
 
reklama
Do góry