reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

to nie pogoda :no: mam doła psychisznego

Gosiu nasza kochana,przestan Ty sie przejmowac swoim Robertem,bo sie nabawisz nerwicy.Nie obraz sie,ale on chyba jest jeszcze troszke niedojrzały:confused:.Rob co należy do Ciebie,jak uwazasz...jednym uchem wpusc,drugim wypusc.
Po co masz sie denerwowac:confused:.
U nas tez by bylo lepiej gdybym wrocila do pracy,ale po pierwsze karmie...po drugie z trojka naprawde jest co robic...Jacek łapie troche nadgodzin,zebym ja mogla siedziec w domu.Pomaga nam tez moja mama.Dzis bylismy na zakupach(ja,mama i dzieciaki) i kupila bartkowi 3 pary spodni(2 jeansowe+sztruksy_,a Dominice 2 pary jeansow.kondzio dostal bluzeczke,poalrkowy bezrekawnik i 2 pary bodow z dlugim rekawem.Aha Miska dostala jeszcze nowa kurtke...
Kiedys Joasiek juz to propnowala...Niech Robert poszuka alo dodatkowej pracyalbo zmieni na lepsza...Niech poczuje sie glowa rodziny...
mam nadzieje,ze Cie nie urazilam Gosiu:confused:.
 
reklama
Ja wczoraj dostałam kolejną miesiączkę, chyba 4 lub 5, już się pogubiłam. I leje się z mnie niemożebnie :szok: Już dawno nie mialam takiej obfitej @.
 
Kasiad wspolczuje
a ja od kiedy mam spirale to wszystko mi sie wydluzylo najpierw przez tydzien lekko plamie a poznie przez 3-4 dni mam @
 
Czuje sie dzisiaj okropnie....katar jak chol...kaszel i boli mnie gardlo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Julcia cos jeszcze tez ma katarek, zastanawiam sie czy jak jeszcze jutro bedzie miala to przejde sie z nia do lekarza:sorry2:bo ma go od czwartku....chyba juz powinien zniknac :confused::baffled:
 
nuśka, chyba Cię nie zaraziłam:sorry2: Idź do lekarza za wczasu, żeby nie skończyło się ropą w gardle jak w moim przypadku, a katarek Julii jeszcze może się utrzymywać- Stasiowy trwał tydzień... Pozdrawiam Was gorąco!!
 
No Patch, wlasnie tak mi sie wydawalo ze wirtualnie sprzedalas mi ta angine:wściekła/y::wściekła/y:
zartuje:-D:-D

czyli mam jeszcze sie wstrzymac z mala?? moze masz racje, bo jednak nic wiecej jej nie dolega...tylko zeby znowu odemnie czegos nie podlapala:dry:
 
reklama
Do góry