reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
Oj bidulka. Co się stało :confused: Może to ta pogoda? Mnie dziś od rana głowa boli, chociaż się wyspałam, bo rano się jeszcze położyłam z Oliwką od 9 i spałyśmy dobrze ponad godzinę.
 
Gosia co jest'?dawaj na zamknietym jak masz ochote sie wymagac i jesli wygadanie sie Ci pomoze....
 
GOSIA wirtualne usciski!!!! nie lam sie, bedzie dobrze!!!! (cos tam na innym watku wyczytalam...)
 
reklama
Gosia, wylicz kochanemu koszty jakie byście ponosili, gdybyś poszła do pracy. W Krokowie opiekunka kosztuje krocie, ale najpierw trzeba znaleźc zaufaną osobę, której sie powierzy opiekę nad naszymi skarbami.
 
Do góry