reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

ja od trzech miesiecy mam bole wiazadel i spojenia lonowego z tygodnia na tydzien coraz gorzej rano ledwo udaje mi sie zejsc z lozka . a lekarz mi mowi ze moge sobie wziasc tabletki przeciwbolowe, ja ich nie chce brac bo bym musiala je lykac codziennie a ja juz swoja dawke tabletek biore .:-(
 
reklama
Dziś się mocno wystraszyłam; szłam korytarzem, tłum dzieciaków, któreś wyleciało nie patrząc i pocięło mi nogi. Normalnie się wywróciłam, dobrze, że tylko na kolana, udało mi się podeprzeć rękami. Od nie wiem ilu lat nie zdarzyło mi się wywrócić, a tu z dzidziusiem:-( Bałam się, czy nic się nie stało, ale chyba wszystko ok, tylko się zdenerwowałam :p
 
Ol, mam nadzieję, że wszystko dobrze.Tego się właśnie też obawiam, dzieciaki są nieprzewidywalne:no: . Strach przejść korytarzem. dlatego chyba niedługo idę na zwolnienie, nie będę się narażać.
 
Ja wczoraj cały dzien jeczałam z bolu pod koniec dnia nawet z łozka nie wstawałam tak mnie bolał brzuch :baffled: :sick:
Dzis narazie lepiej ale jakos nie całkiem ,juz brałam wszystkie leki ...
Naszczescie mały jedzie do babaci na noc to odpoczne troszke
wieczorkiem i jutro rano
 
Coś na tym wątku niewesoło:no: . Ja poza lekkim twardnieniem brzucha (głównie, jak jestem zmęczona) nie mam teraz żadnych dolegliwości. No, wczoraj złapał mnie skurcz w łydce - wcześniej miałam, ale lekkie, a wczoraj to aż mojego wystraszyłam, bo tak bolało, że aż poduszkę gryzłam żeby nie krzyczeć :baffled: . Od paru dni łykam magnez, ale widać jeszcze za mało:-p
 
Ojoj.. a mówią że w drugim trymestrze wszystkie dolegliwości ustępują a tu proszę bardzo :eek:
Mnie ostatnio omijają bóle brzucha, ale miałam je przez calutki I trymestr, do tego lekarz mnie straszył, że one są groźne, mogę poronic bla, bla, bla.. i w związku z tym praktycznie caly I trymestr przeleżałam w łóżku :baffled:
Teraz jest ok jeśli chodzi o brzuszek :happy:
Dokucza mi tylko czasem ból z boku kręgosłupa, tak jakby korzonki bolały, ale na szczęście ten ból pojawia się tylko na sekundę jak się źle ułożę.. poza tym czuję sie rewelacyjnie :laugh2:
 
reklama
No to dla odmiany napiszę, ze ja czuję się bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć super (nie zapeszając):laugh2: . Zresztą od początku ciąży nie miałam żadnych sensacji, nawet mdłości i wymiotów. Martwi mnie tylko, że pogoda tak nagle się zmieniła. Dzisiaj w Szczecinie lało od rana. W domu zimno, w pracy zimno, żeby tylko nie złapać jakiegoś przeziębienia:sick: .
 
Do góry