reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Pytia, dzieki za energetyczny post :)

Tez mam dzis dobry nastroj i wierze, ze ze wszystkim sobie poradze :)


A do tego kupilam sobie dzis dwie sukienki na wesela we wrzesniu - te dwie i tak mnie wyszly taniej niz jedna, ktore ogladalam 2 tygodnie temu :laugh:
 
reklama
mialysmy wczoraj 24 godzinny koszmar. paula spala za dnia w sumie godzine a przez reszte czasu marudzila. potem w nocy obudzila sie o 1 i do 4 nie spala. myslalam ze padne na twarz. spala za to do 8 rano. AŻ!!!chyba zmiana pogody idzie albo cos
 
A my wybraliśmy się dzisiaj z mężusiem i Jasieńkiem na Szyndzielnię. Pierwszy raz jechał górską kolejką linową ;D Wygramoliliśmy się tam z naszym dużym wózkiem ;D Ale Jaś był grzeczniutki, a my miło spędziliśmy dzień.
 
halo, halo!
melduję się po weekendzie w Świnoujściu
było świetnie, Maks był naprawdę bardzo grzeczny i nic nie marudził, nawet w długiej męczącej podróży (trochę się jej bałam bo w tamtą stronę musiałam sama nas spakować, zapakować auto i dojechać, no i nie zgubić się po drodze ;D, bo mąż pojechał wcześniej) :laugh:

pozdrawiam wszystkich gorąco
 
koga pisze:
halo, halo!
melduję się po weekendzie w Świnoujściu
było świetnie, Maks był naprawdę bardzo grzeczny i nic nie marudził, nawet w długiej męczącej podróży (trochę się jej bałam bo w tamtą stronę musiałam sama nas spakować, zapakować auto i dojechać, no i nie zgubić się po drodze ;D, bo mąż pojechał wcześniej) :laugh:

pozdrawiam wszystkich gorąco

Witaj!! Koga , super że weekend się udał!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
4,5 h
a ile policji z suszarkami!,
i w domu chleba nie ma ani w żadnym sklepie nocnym - i mąż właśnie gofry robi ;D
 
zjadłabym gofra ::)

ja zawsze trzymam chlebek w zamrażalniku ;)

a pytałam o podróż bo za miesiąc też nas czeka
ale troche dłuższa.. na Chorwacje
 
reklama
Do góry