reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

reklama
Azik, zdróweczka w takim razie i daj znać, czy się poprawiło ciśnienie.

Ja czuję ostatnio przypływ energii. Jak wcześniej spałam całe dnie, to teraz zrobiłam sie aktywna i cieszę się, że za półtora tygodnia wracam do pracy, bo już mi się zaczęło nudzić w domu. A dzisiaj to nawet wyplewiłam skalniaczek w ogródku... :)
 
dzieki Pytia, dzis troche lepiej

ja poczułam przypływ energii wczoraj i nie skończyło sie to zbyt dobrze...

mam nadzieję, że dziś bedzie lepiej do końca, bo inaczej nie ominie mnie szpital...

od wotorku mamy juz rady... koniec wakacji, a ja nie przgotowałam sobie jeszcze planu dla klasy II, uff i jeszce mam szkolenie na wrzesień, i do opracowania dwie gry dla szkoły...
zawaliłam całe wakacje, znowu wszystko na ostatnia chwilę.
 
Szpital, azik? A co się dzieje?Czy to z powodu tego ciśnienia?
Ja to znowu mam strasznie niskie - dzisiaj np. 100/58, głowa mnie potem boli od tego...
 
niestety, mam nadciśnienie od 12 lat... i leki które można przyjmowac w czasie ciązy sa bardzo słabe, wiec od czasu do czasu musze iść na wyrównanie i dostosowanie leków i na magnez w kropelkach - tez pomaga...

i tak do 7 miesiaca, później to juz pewnie na stałe...
 
reklama
Do góry